Ազգային ժողովում շարունակվում են «ՀՀ 2007 թ. պետական բյուջեի մասին» օրինագծի քննարկումները
Նոյեմբերի 6-ին Ազգային ժողովում շարունակվեցին  «ՀՀ  2007 թ. պետական բյուջեի մասին» օրինագծի քննարկումները: Ազգային ժողովի պաշտպանության, ազգային անվտանգության եւ ներքին գործերի ու ֆինանսավարկային, բյուջետային եւ տնտեսական հարցերի մշտական հանձնաժողովների համատեղ նիստում քննարկվեցին «ՀՀ ...
06.11.2006
Լեհաստանի Հանրապետության Սենատի մարշալն Ազգային ժողովում
Նոյեմբերի 6-ին ՀՀ ԱԺ նախագահ Տիգրան Թորոսյանն առանձնազրույց ունեցավ պաշտոնական այցով Հայաստանում գտնվող Լեհաստանի Հանրապետության Սենատի մարշալ Բոգդան Բորուսեւիչի հետ: Հանդիպմանը մասնակցում էին Հայաստանում ԼՀ դեսպան Թոմաշ Կնոտհեն եւ Լեհաստանում ՀՀ դեսպան Աշոտ Գալոյանը: Գոհունակությամբ արձանագրելով, ո...

Debates on the Draft Law “On 2007 State Budget of the Republic of Armenia” Continue at the National Assembly
On November 6 the debates “On 2007 State Budget of the Republic of Armenia” continued at the National Assembly. At the joint session of the NA Committee on Defense, National Security and Internal Affairs, NA Committee on Financial-Credit, Budgetary and Economic Affairs, issues envisioned in the law ...
06.11.2006
Senate Speaker of the Republic of Poland in National Assembly
On November 6 Mr. Tigran Torosyan, President of the National Assembly had a private talk with Mr. Bogdan Borusewicz, Speaker of the Senate of the Republic of Poland, who was on an official visit in Armenia. Mr. Tomasz Knothe, Ambassador Extraordinary and Plenipotentiary of the Republic of Polan...