Ազգային ժողովում շարունակվում են «ՀՀ 2007 թ. պետական բյուջեի մասին» օրինագծի քննարկումները
Նոյեմբերի 6-ին Ազգային ժողովում շարունակվեցին  «ՀՀ  2007 թ. պետական բյուջեի մասին» օրինագծի քննարկումները: Ազգային ժողովի պաշտպանության, ազգային անվտանգության եւ ներքին գործերի ու ֆինանսավարկային, բյուջետային եւ տնտեսական հարցերի մշտական հանձնաժողովների համատեղ նիստում քննարկվեցին «ՀՀ ...
06.11.2006
Լեհաստանի Հանրապետության Սենատի մարշալն Ազգային ժողովում
Նոյեմբերի 6-ին ՀՀ ԱԺ նախագահ Տիգրան Թորոսյանն առանձնազրույց ունեցավ պաշտոնական այցով Հայաստանում գտնվող Լեհաստանի Հանրապետության Սենատի մարշալ Բոգդան Բորուսեւիչի հետ: Հանդիպմանը մասնակցում էին Հայաստանում ԼՀ դեսպան Թոմաշ Կնոտհեն եւ Լեհաստանում ՀՀ դեսպան Աշոտ Գալոյանը: Գոհունակությամբ արձանագրելով, ո...

В Национальном Собрании продолжаются обсуждения законопроекта “О Государственном бюджете РА на 2007 год”
6 ноября в Национальном Собрании были продолжены обсуждения законопроекта “О Государственном бюджете РА на 2007 год”. На совместном заседании постоянных комиссих НС по обороне, нацбезопасности и внутренним делам и финансово-кредитным, бюджетным и экономическим вопросам обсуждались предусмотренные пр...
06.11.2006
Маршал Сената Польской Республики в Национальном Собрании
6 ноября состоялась беседа Председателя НС РА Тиграна Торосяна с находящимся в Армении с официалным визитом Маршалом Сената Польской Республики Богданом Борусевичем. Во встрече принимали участие Посол Польши в Армении Томаш Кнотхе и Посол Армении в Польше Ашот Галоян. Председатель НС Тигран Торосян,...