ԱԺ նախագահ Արթուր Բաղդասարյանը հանդիպեց Եվրոպայի միության եռյակի պատվիրակությանը
Ապրիլի 20-ին ՀՀ ԱԺ նախագահ Արթուր Բաղդասարյանը հանդիպեց Եվրոպայի միության եռյակի պատվիրակությանը Ավստրիայի արտաքին գործերի նախարարության պետական քարտուղար Հանս Վինկլերի գլխավորությամբ:Հանդիպմանը մասնակցում էին Հարավային Կովկասում ԵՄ հատուկ ներկայացուցիչ Պիտեր Սեմնեբին, Հայաստանում Ավստրիայի, Գերմանի...
20.04.2006
Հունիսի 16-ին նախատեսվում է Ազգային ժողովում կազմակերպել խորհրդարանական լսումներ` նվիրված Արժույթի միջազգային հիմնադրամի (ԱՄՀ) հայաստանյան գործունեությանը: Այսպիսի նախնական պայմանավորվածություն են ձեռք բերել ապրիլի 20-ին Ազգային ժողովի ֆինանսավարկային, բյուջետային եւ տնտեսական հարցերի հանձնաժողովի ն...

On April 20 RA NA President Artur Baghdasaryan met European Union (EU) Troika delegation headed Hans Winkler, State Secretary of the Ministry of Foreign Affairs of Austria. Piter Semneby, EU Special Representative to South Caucasus, Ambassadors of Austria, and Germany and Finland to Armenia, represe...
20.04.2006
On June 16 parliamentary hearings are envisaged to be organized in the National Assembly dedicated to the activity of the International Monetary Fund (IMF) in Armenia. Such an agreement was reached at April 20 meeting of Gagik Minasyan, Chairman of the NA Standing Committee on Financial-Credit, Budg...