ԱԺ նախագահ Արթուր Բաղդասարյանը հանդիպեց Եվրոպայի միության եռյակի պատվիրակությանը
Ապրիլի 20-ին ՀՀ ԱԺ նախագահ Արթուր Բաղդասարյանը հանդիպեց Եվրոպայի միության եռյակի պատվիրակությանը Ավստրիայի արտաքին գործերի նախարարության պետական քարտուղար Հանս Վինկլերի գլխավորությամբ:Հանդիպմանը մասնակցում էին Հարավային Կովկասում ԵՄ հատուկ ներկայացուցիչ Պիտեր Սեմնեբին, Հայաստանում Ավստրիայի, Գերմանի...
20.04.2006
Հունիսի 16-ին նախատեսվում է Ազգային ժողովում կազմակերպել խորհրդարանական լսումներ` նվիրված Արժույթի միջազգային հիմնադրամի (ԱՄՀ) հայաստանյան գործունեությանը: Այսպիսի նախնական պայմանավորվածություն են ձեռք բերել ապրիլի 20-ին Ազգային ժողովի ֆինանսավարկային, բյուջետային եւ տնտեսական հարցերի հանձնաժողովի ն...

Председалеь НС Артур Багдасарян встретился с делегацией ,,Тройки" Евросоюза
20 апреля Председатель НС РА Артур Багдасарян встретился с делегацией ,,Тройки" Евросоюза во главе с Государственным секретарем Министерства иностранных дел Австрии Гансом Винклером. Во встрече участвовали Специальный представитель ЕС на Южном Кавказе Питер Семнеби, послы Австрии, Германии и Финлянд...
20.04.2006
Встреча в Комиссии
16 июня в Национальном Собрании намечается организация парламентских слушаний по деятельности Международного Валютного Фонда (МВФ) в Армении. Такой предварительной договоренности достигли 20 апреля председатель Постоянной комиссии НС по финансово-кредитным, бюджетным и экономическим вопросам Гагик М...