ԱՊՀ ՄԽՎ դիտորդական առաքելություն իրականացնող պատվիրակության հանդիպումներն Ազգային ժողովում
Դեկտեմբերի 6-ին կայանալիք Սահմանադրության փոփոխությունների հանրաքվեի ընթացքը դիտարկելու նպատակով Հայաստան են ժամանել ԱՊՀ ՄԽՎ դիտորդները՝ Ակրամշո Ֆելալիեւի ղեկավարությամբ: Դիտորդական առաքելությամբ Հայաստան ժամանած խմբի անդամները դեկտեմբերի 5-ին հանդիպել են Ազգային ժողովի փոխնախագահ Հերմինե Նաղդալյանի...
05.12.2015
Դիտորդական առաքելությամբ Հայաստան ժամանած ԵԽԽՎ պատվիրակության հանդիպումները խորհրդարանում
ՀՀ ԱԺ փոխնախագահ, ՀՀԿ խմբակցության անդամ Հերմինե Նաղդալյանը, ԲՀԿ խմբակցության ղեկավար Նաիրա Զոհրաբյանը, ՀՅԴ խմբակցության ղեկավար Արմեն Ռուստամյանը եւ ՀՀԿ խմբակցության անդամ Կորյուն Նահապետյանը դեկտեմբերի 5-ին հանդիպել են ՀՀ Սահմանադրության փոփոխությունների հանրաքվեն դիտարկելու նպատակով Հայաստան ժամա...

Встречи делегации наблюдательной миссии МПА СНГ в НС Для наблюдения за намеченным на 6 декабря референдумом по конституционным изменениям в Армению прибыла делегация МПА СНГ во главе с А.Фелалиевым.5 декабря члены делегации, прибывшей в РА с наблюдательной миссией, встретились с вице-спикером НС Э.Нагдалян. В ходе встречи стороны обсудили ...
05.12.2015
Встречи в парламенте прибывшей в Армению с наблюдательной миссией делегации ПАСЕ 5 декабря вице-спикер НС, член фракции РПА Э.Нагдалян, руководитель фракции ППА Н.Зограбян, руководитель фракции АРФД А.Рустамян и член фракции РПА К.Нагапетян встретились с прибывшей в Армению на референдум по изменениям Конституции РА с наблюдательной миссией делегации ПАСЕ, возглавляемой представ... |