ԱՊՀ ՄԽՎ դիտորդական առաքելություն իրականացնող պատվիրակության հանդիպումներն Ազգային ժողովում
Դեկտեմբերի 6-ին կայանալիք Սահմանադրության փոփոխությունների հանրաքվեի ընթացքը դիտարկելու նպատակով Հայաստան են ժամանել ԱՊՀ ՄԽՎ դիտորդները՝ Ակրամշո Ֆելալիեւի ղեկավարությամբ: Դիտորդական առաքելությամբ Հայաստան ժամանած խմբի անդամները դեկտեմբերի 5-ին հանդիպել են Ազգային ժողովի փոխնախագահ Հերմինե Նաղդալյանի...
05.12.2015
Դիտորդական առաքելությամբ Հայաստան ժամանած ԵԽԽՎ պատվիրակության հանդիպումները խորհրդարանում
ՀՀ ԱԺ փոխնախագահ, ՀՀԿ խմբակցության անդամ Հերմինե Նաղդալյանը, ԲՀԿ խմբակցության ղեկավար Նաիրա Զոհրաբյանը, ՀՅԴ խմբակցության ղեկավար Արմեն Ռուստամյանը եւ ՀՀԿ խմբակցության անդամ Կորյուն Նահապետյանը դեկտեմբերի 5-ին հանդիպել են ՀՀ Սահմանադրության փոփոխությունների հանրաքվեն դիտարկելու նպատակով Հայաստան ժամա...

Meetings of the Delegation Implementing the IPA CIS Observation Mission in the National Assembly
The IPA CIS led by Akramsho Felaliev arrived in Armenia to observe the procedure of the referendum of the Constitutional amendments to be held on December 6.On December 5 the members of the Group which arrived in Armenia with Observation Mission met with the Deputy Speaker of the National Assembly H...
05.12.2015
Meetings of the PACE Delegation which Arrived in Armenia with Observation Mission in Parliament
On December 5 the RA NA Deputy Speaker, the member of the RPA Faction Hermine Naghdalyan, the Head of the PAP Faction Naira Zohrabyan, the Head of the ARF Faction Armen Rustamyan and the member of the RPA Faction Koryun Nahapetyan met with the PACE Delegation, which led the representative of Switzer...