Փետրվարի 29-ին ԱԺ պաշտպանության, ազգային անվտանգության եւ ներքին գործերի մշտական հանձնաժողովի նախագահ Կորյուն Նահապետյանը հանդիպել է ԵԱՀԿ երեւանյան գրասենյակի ղեկավար, դեսպան Անդրեյ Սորոկինին` Հայաստանում վերջինիս աշխատանքային գործունեության ավարտի կապակցությամբ: Շնորհակալություն հայտնելով դեսպանին ...
29.02.2016
Մարգարիտ Եսայանը մասնակցել է Ֆրանկոֆոնիայի ԽՎ-ի անդամ երկրների կանանց խորհրդի նիստին
Ֆրանկոֆոնիայի խորհրդարանական վեհաժողովում ՀՀ ԱԺ պատվիրակության ղեկավար Մարգարիտ Եսայանը փետրվարի 24-26-ը Մարոկկոյում մասնակցել է Ֆրանկոֆոնիայի խորհրդարանական վեհաժողովի կանանց խորհրդի հերթական նիստին: Կին խորհրդարանականները քննարկել են համաշխաշխարհային նոր զարգացումների եւ մարտահրավերների պայմաններո...

On February 29, the Chairman of the NA Standing Committee on Defense, National Security and Internal Affairs Koryun Nahapetyan met with Andrey Sorokin, the Head of the OSCE Office in Yerevan on the occasion of the completion of the latter’s working activities in Armenia. Thanking the Ambassador for ...
29.02.2016
Margarit Yesayan Takes Part in the Session of the Women’s Council of the Francophonie PA Member States
On February 24-26 the Head of the RA NA Delegation to the Parliamentary Assembly of La Francoponie in Morocco took part in the regular session of the Women’s Council of the Parliamentary Assembly of La Francophonie. The women parliamentarians debated the issues relating to the women’s role and parti...