Գալուստ Սահակյանն այցելել է ԼՂՀ պաշտպանական բանակի տանկային զորամաս
ՀՀ Աժ նախագահ Գալուստ Սահակյանի գլխավորած պատվիրակությունը Լեռնային Ղարաբաղի Հանրապետություն կատարած աշխատանքային այցի շրջանակում փետրվարի 12-ին այցելել է ԼՂՀ պաշտպանական բանակի տանկային զորամասերից մեկը: ՀՀ ԱԺ նախագահի այցելության հիմնական նպատակն էր տեղում ծանոթանալ զինված ուժերի մարտական պատրաստվ...
ՀՀ ԱԺ նախագահի շնորհավորական ուղերձում ասվում է. «Հարգելի պարոն Մանուկյան, շնորհավորում եմ Ձեզ ծննդյան 70-ամյակի առթիվ: Ձեր անունն ու գործունեությունն անմիջականորեն կապված են նորօրյա Հայաստանի պատմության հետ: Դուք կանգնած եք դրա ակունքներում` լինելով Ղարաբաղյան շարժման առաջնորդներից եւ Հայաստանի երր...

Galust Sahakyan Visits the Tank Military Unit of the NKR Defense Army
On February 12, the Delegation led by the RA NA President Galust Sahakyan visited one of the tank military units of the NKR Defense Army within the framework of his working visit to the Nagorno Karabakh Republic.The main goal of the RA NA President’s visit was to get acquainted with the combat readi...
The RA NA President’s congratulatory message reads:“Dear Mr Manukyan, I congratulate you on your 70th anniversary.Your name and activities are directly connected with the history of nowadays Armenia. You have stood at its sources, being one of the leaders of Karabakh movement and one of th...