Փետրվարի 12-ին տեղի են ունեցել Երիտասարդական խորհրդարանի մշտական հանձնաժողովների նիստերը, եւ ընտրվել են հանձնաժողովների նախագահներ: Առողջապահության, մայրության եւ մանկության հարցերի մշտական հանձնաժողովի նախագահ է ընտրվել Թաթուլ Գեւորգյանը: Արտաքին հարաբերությունների մշտական հանձնաժողովի նախագահ է ըն...
ՀՀ Ազգային ժողովի նախագահ Գալուստ Սահակյանի գլխավորած պատվիրակությունը փետրվարի 11-ին աշխատանքային այցով մեկնել է Լեռնային Ղարաբաղի Հանրապետություն: ՀՀ ԱԺ նախագահի գլխավորած պատվիրակության կազմում են պատգամավորներ Արտակ Զաքարյանը, Արտակ Դավթյանը եւ Թեւան Պողոսյանը: Աշխատանքային այցի սկզբում Ազգային ...

On February 12, the sittings of the Standing Committees of the Youth Parliament were held, and Chairs of the Committees were elected.Tatul Gevorgyan was elected Chairman of the Standing Committee on Healthcare, Maternity and Childhood.Ani Mkrtchyan was elected Chair of the Standing Committee on Fore...
On February 11, the Delegation led by the President of the RA National Assembly Galust Sahakyan left for the Nagorno Karabakh Republic on a working visit.The deputies Artak Zakaryan, Artak Davtyan and Tevan Poghosyan are in the delegation led by the RA NA President.At the beginning of the working vi...