ՀՀ Աժ նախագահ Արթուր Բաղդասարյանը պաշտոնական այցով կմեկնի Բուլղարիայի Հանրապետություն
Բուլղարիայի Հանրապետության Ժողովրդական Ժողովի նախագահ Օգնյան Գերջիկովի հրավերով հունիսի 29-ին ՀՀ ԱԺ նախագահ Արթուր Բաղդասարյանի գլխավորած պատվիրակությունը կմեկնի Սոֆիա: Բուլղարիայում նախատեսվում են հանդիպումներ նախագահ Գեորգի Պրվանովի, վարչապետ Սիմեոն Սաքս-Կոբուրգ-Գոտտայի, Ժողովրդական ժողովի ...
28.06.2004
Հաշվետվություն 2004 թ. առաջին հնգամսյակում եւ 2003 թ. երկրորդ կիսամյակում ստացված առաջարկությունների, դիմումների, բողոքների եւ ընդունելությունների մասին
ՀՀ Աժ-ում  քաղաքացիների   ընդունելությունների,  առաջարկությունների,   դիմումների,  բողոքների   քննարկման   աշխատանքների արդյունքում՝  Աժ նոր կազմի  հետընտրական շրջանում  կտրուկ ավելացել է  քաղաքացիների առաջարկությունների,...

NA Speaker Artur Baghadasaryan Will Leave for Bulgaria on an Official Visit
On June 29 the RA National Assembly delegation headed by NA Chairman Artur Baghdasaryan will leave for Sofia on the invitation Ognian Gerdjikov President of the National Assembly of the Republic of Bulgaria.The NA delegation is scheduled to meet Bulgarian President Georgi Parvanov, Prime Minister Si...
28.06.2004
Report on Recommendations, Applications, Complaints Received as well as Reception between July 2003 and May 2004
As a result of receiving RA citizens, accepting their recommendations, applications, complaints at the National Assembly, the number of recommendations, applications, complaints, receptions granted to citizens rose sharply registering an unprecedented growth in the post-election period. Citizens app...