Փետրվարի 27-ին խորհրդարանում հավատարմագրված լրագրողների համար չորրորդ գումարման ԱԺ հինգերորդ նստաշրջանի փետրվարի 23-26-ի քառօրյայի աշխատանքն ամփոփեցին ԱԺ խմբակցությունների ներկայացուցիչները: Հարցերն առնչվում էին մայիսին կայանալիք Երեւանի ավագանու եւ քաղաքապետի ընտրություններին, Հայաստանի ժողովրդավար...
27.02.2009
Կյանքից հեռացավ ԱՊՀ միջխորհրդարանական վեհաժողովում Հայաստանի Հանրապետության Ազգային ժողովի ներկայացուցիչ, ԱՊՀ ՄԽՎ գլխավոր քարտուղարի տեղակալ Ֆելիքս Ղուշչյանը
58 տարեկան հասակում  կյանքից անժամանակ հեռացավ ԱՊՀ միջխորհրդարանական վեհաժողովում Հայաստանի Հանրապետության Ազգային ժողովի  ներկայացուցիչ, ԱՊՀ ՄԽՎ գլխավոր քարտուղարի տեղակալ Ֆելիքս Երվանդի Ղուշչյանը: Որպես փորձառու իրավաբան եւ հմուտ կազմակերպիչ նրան է վստահվել ԱՊՀ ՄԽՎ-ում ՀՀ Ազգային ժողովի ...

27 февраля представители фракций НС обобщили перед аккредитованными в парламенте журналистами  итоги четырехдневных заседаний НС 23-26 февраля. Вопросы касались предстоящих в мае выборов авагани (совета старейшин) и мэра Еревана, докладов правозащитной организации “Human Rights ...
27.02.2009
Из жизни ушел представитель НС РА в МПА СНГ, заместитель Генерального секретаря МПА СНГ Феликс Гушчян
В возрасте 58 лет из жизни безвременно ушел представитель Национального Собрания  Республики Армения  в Межпарламентской Ассамблее СНГ, заместитель Генерального секретаря МПА СНГ Феликс Ервандович Гушчян. Как опытному юристу и умелому организатору ему был доверен ответственный пост первого...