Ազգային ժողովի այգում ամանորյա տրամադրություն էր տիրում
Խորհրդարանի «Բաց դռներ» քաղաքականության շրջանակում, Ազգային ժողովի նախագահ Հովիկ Աբրահամյանի հովանավորությամբ դեկտեմբերի 27-ին ԱԺ այգում հյուրընկալվեցին փոքրիկները, Ձմեռ պապը եւ Ձյունանուշը, սիրված հեքիաթների հերոսները: Մինչ համերգային ծրագրի մեկնարկը երեխաներն ու նրանց ուղեկցող ծնողները, տատիկ-պապի...
27.12.2010
ԱԺ «Ժառանգություն» խմբակցությունն ամփոփեց 2010 թ. գործունեությունը
Դեկտեմբերի 27-ին տարեվերջյան հաշվետու ասուլիս էր հրավիրել ԱԺ «Ժառանգություն» խմբակցությունը: Խմբակցության ղեկավար Ստյոպա Սաֆարյանը նշեց, որ 2010թ. ընթացքում խմբակցությունը ծավալել է խորհրդարանական, միջխորհրդարանական եւ  արտախորհրդարանական ակտիվ գործունեություն: Խմբակցության անդամները հանդես են ...
ՀՀ ԱԺ մշտական հանձնաժողովների նախագահները ներկայացրեցին 2010 թ. կատարած աշխատանքը
Դեկտեմբերի 27-ին տեղի ունեցան ՀՀ ԱԺ մշտական 6 հանձնաժողովների ճեպազրույցները, որոնց ընթացքում հանձնաժողովների նախագահները ներկայացրեցին 2010 թ. կատարած աշխատանքը: ԱԺ առողջապահության, մայրության եւ մանկության հարցերի մշտական հանձնաժողովի 2010 թ. գործունեությունը ներկայացրեց հանձնաժողովի նախագահ Արա Բ...

New Year Mood in the Park of the National Assembly
Within the framework of the Open Doors policy of the Parliament under the patronage of the Speaker of the National Assembly Hovik Abrahamyan on December 27 the little children, Santa Claus and the Snow Maiden, the characters of the beloved folk-tales were hosted in the Park of the National Assembly....
27.12.2010
NA Heritage Faction Sums Up the Activities of 2010
On December 27 the NA Heritage faction held a press conference at the end of the year. The head of the faction Styopa Safaryan noted that during 2010 the faction carried out parliamentary, inter-parliamentary and extra-parliamentary activity. The members of the faction made legislative initiatives o...
Chairmen of RA NA Standing Committees Present the Work Done in 2010
On December 27 the briefings of 6 RA NA Standing Committees were held, during which the chairmen of the committees presented the work done in 2010. The Chairman of the NA Standing Committee on Health Care, Maternity and Childhood Ara Babloyan presented the activities of the committee for 2010. Durin...