Հունիսի 9-ին Ազգային ժողովն սկսեց հերթական քառօրյա նիստերի աշխատանքը: ԱԺ պատգամավորները մեկ րոպե լռությամբ հարգեցին հունիսի 8-ին վախճանված Գերագույն խորհրդի եւ Ազգային ժողովի նախկին պատգամավոր, ազատամարտիկ Սմբատ Այվազյանի հիշատակը: Ազգային ժողովի նախագահ Գալուստ Սահակյանը տեղեկացրեց, որ ՀՀԿ համամասն...
ՆԱՏՕ խորհրդարանական վեհաժողովում ՀՀ ԱԺ պատվիրակության ղեկավար Կորյուն Նահապետյանը եւ պատվիրակության անդամներ Թեւան Պողոսյանն ու Էլինար Վարդանյանը հունիսի 9-ին հրավիրված մամուլի ասուլիսում մանրամասներ ներկայացրին մայիսի 30-ից հունիսի 1-ը Վիլնյուսում կայացած ՆԱՏՕ ԽՎ-ի գարնանային նստաշրջանի աշխատանքներ...

On June 9 the National Assembly began the work of the four-day sittings.The NA deputies observed a minute of silence in the memory of the former deputy of the Supreme Council and the National Assembly, the freedom fighter Smbat Ayvazyan who died on June 8.The Speaker of the National Assembly Galust ...
09.06.2014
In the NATO Parliamentary Assembly the Head of the RA NA delegation Koryun Nahapetyan and the members of the delegation Tevan Poghosyan and Elinar Vardanyan presented details from their work of the NATO PA spring session held in Vilnius from May 30 to June 1 at the press conference on June 9.Koryun ...