ԱԺ փոխնախագահ Էդուարդ Շարմազանովը հանդիպեց աշխարհահռչակ բասկետբոլիստ Շարունաս Մարչյուլիոնիսի հետ
Հունիսի 3-ին ԱԺ փոխնախագահ Էդուարդ Շարմազանովը ընդունեց Հայաստանի Հանրապետությունում Լիտվայի Հանրապետության արտակարգ եւ լիազոր դեսպան Էրիկաս Պետրիկասին եւ լիտվացի բասկետբոլիստ, օլիմպիական չեմպիոն Շարունաս Մարչյուլիոնիսին: Էդուարդ Շարմազանովը բարձր գնահատեց լիտվական բասկետբոլի զարգացման գործում Շարու...
Հունիսի 3-ին ԱԺ ֆինանսավարկային եւ բյուջետային հարցերի մշտական հանձնաժողովի նիստում Գագիկ Մինասյանի նախագահությամբ դրական եզրակացությամբ հաստատվեց «Հայաստանի Հանրապետության 2013 թվականի պետական բյուջեի կատարման տարեկան հաշվետվությունը»: ՀՀ վերահսկիչ պալատի նախագահ Իշխան Զաքարյանի խնդրանքով հետաձգվեց...

Вице-спикер НС Э.Шармазанов встретился с всемирно известным баскетболистом Ш.Марчюлионисом
3 июня вице-спикер НС Э.Шармазанов принял Чрезвычайного и Полномочного Посла Литовской Республики в РА Э.Петрикаса и литовского баскетболиста, олимпийского чемпиона Ш.Марчюлиониса.  Э.Шармазанов высоко оценил вклад Ш.Марчюлиониса в развитие литовского баскетбола, проявив в то же время отличное ...
03.06.2014
3 июня на заседании Постоянной комиссии НС по финансово-кредитным и бюджетным вопросам под председательством Г.Минасяна утверждено положительное заключение комиссии по  “Годовому отчету об исполнении  Государственного бюджета  РА на 2013 год”.  Затем Г.Минасян проинформировал о х...