ԱԺ փոխնախագահ Էդուարդ Շարմազանովը հանդիպեց աշխարհահռչակ բասկետբոլիստ Շարունաս Մարչյուլիոնիսի հետ
Հունիսի 3-ին ԱԺ փոխնախագահ Էդուարդ Շարմազանովը ընդունեց Հայաստանի Հանրապետությունում Լիտվայի Հանրապետության արտակարգ եւ լիազոր դեսպան Էրիկաս Պետրիկասին եւ լիտվացի բասկետբոլիստ, օլիմպիական չեմպիոն Շարունաս Մարչյուլիոնիսին: Էդուարդ Շարմազանովը բարձր գնահատեց լիտվական բասկետբոլի զարգացման գործում Շարու...
Հունիսի 3-ին ԱԺ ֆինանսավարկային եւ բյուջետային հարցերի մշտական հանձնաժողովի նիստում Գագիկ Մինասյանի նախագահությամբ դրական եզրակացությամբ հաստատվեց «Հայաստանի Հանրապետության 2013 թվականի պետական բյուջեի կատարման տարեկան հաշվետվությունը»: ՀՀ վերահսկիչ պալատի նախագահ Իշխան Զաքարյանի խնդրանքով հետաձգվեց...

On June 3 the NA Deputy Speaker Eduard Sharmazanov received Erikas Petrikas, Extraordinary and Plenipotentiary Ambassador of the Republic of Lithuania to the Republic of Armenia, and Šarūnas Marčiulionis, the Lithuanian basketball player and Olympic champion.Eduard Sharmazanov highly asses...
03.06.2014
On June 3 at the sitting of the NA Standing Committee on Financial-Credit and Budgetary Affairs moderated by Gagik Minasyan “The Annual Report on the State Budget Execution of the Republic of Armenia for 2013” was approved with endorsement. Then Gagik Minasyan gave information about the procedure of...