Նոյեմբերի 24-ին տեղի է ունեցել ՀԱՊԿ ԽՎ խորհրդին կից փորձագիտական-խորհրդատվական կենտրոնի նիստը, որին մասնակցել է ՀՀ Ազգային ժողովի պատգամավոր Խոսրով Հարությունյանը: Նիստում քննարկվել են բազմաթիվ փաստաթղթեր, այդ թվում՝ ՀԱՊԿ ԽՎ խորհրդի առաջիկա նիստի օրակարգին վերաբերող հարցեր: Նոյեմբերի 25-ին տեղի է ու...
ՀՀ ԱԺ նախագահ Գալուստ Սահակյանը նոյեմբերի 30-ին երիտասարդական քաղաքականության գործընթացներին ակտիվորեն մասնակցելու համար ՀՀ Ազգային ժողովի պատվոգրերով եւ ՀՀ ԱԺ նախագահի շնորհակալագրերով պարգեւատրել է Երիտասարդական խորհրդարանի մի խումբ անդամների: Կարեւորելով երիտասարդության դերը պետության քաղաքական, ...

24 ноября состоялось заседание Экспертно-консультативного совета при Совете ПА ОДКБ, в котором участвовал депутат НС Х.Арутюнян. На заседании обсуждалось множество документов, в том числе вопросы повестки дня предстоящего заседания Совета ПА ОДКБ.25 ноября состоялась научно-практическая конференция ...
30 ноября Председатель НС Г.Саакян за активное участие в процессах молодежной политики  наградил почетной грамотами НС РА и благодарственными грамотами Председателя НС РА группу членов Молодежного парламента (МП).Подчеркнув роль молодежи в политических, общественных, культурных и образовательны...