Նոյեմբերի 24-ին տեղի է ունեցել ՀԱՊԿ ԽՎ խորհրդին կից փորձագիտական-խորհրդատվական կենտրոնի նիստը, որին մասնակցել է ՀՀ Ազգային ժողովի պատգամավոր Խոսրով Հարությունյանը: Նիստում քննարկվել են բազմաթիվ փաստաթղթեր, այդ թվում՝ ՀԱՊԿ ԽՎ խորհրդի առաջիկա նիստի օրակարգին վերաբերող հարցեր: Նոյեմբերի 25-ին տեղի է ու...
ՀՀ ԱԺ նախագահ Գալուստ Սահակյանը նոյեմբերի 30-ին երիտասարդական քաղաքականության գործընթացներին ակտիվորեն մասնակցելու համար ՀՀ Ազգային ժողովի պատվոգրերով եւ ՀՀ ԱԺ նախագահի շնորհակալագրերով պարգեւատրել է Երիտասարդական խորհրդարանի մի խումբ անդամների: Կարեւորելով երիտասարդության դերը պետության քաղաքական, ...

On November 24 the meeting of the Expert-Advisory Board of the CSTO PA Council was held, where the RA NA deputy Khosrov Harutyunyan took part. Numerous documents were debated, including items on the agenda of the upcoming sitting of the CSTO PA Council. On November 25 the International Conferen...
On November 30 the RA NA President Galust Sahakyan awarded the RA NA Diplomas and the RA NA Letters of Appreciation a number of young parliamentarians for the active participation in youth policy processes.Highlighting the role of the youth in the state’s political, cultural and educational processe...