Գալուստ Սահակյանը շնորհավորել է ԱԺ աշխատակազմին
Դեկտեմբերի 28-ին ՀՀ ԱԺ նախագահ Գալուստ Սահակյանն Ազգային ժողովի Ոսկեզօծ դահլիճում ամանորյա տոնական ընդունելության էր հրավիրել ԱԺ աշխատակազմին: Նա շնորհավորել է ԱԺ աշխատակիցներին Ամանորի եւ Սուրբ Ծննդյան տոների առթիվ՝ մաղթելով նրանց աշխատանքային նորանոր հաջողություններ, ընտանեկան բարեկեցություն, երկր...
ԱԺ նախագահ Գալուստ Սահակյանը հյուրընկալել էր խորհրդարանում հավատարմագրված լրատվամիջոցների ղեկավարներին եւ լրագրողներին
ՀՀ Ազգային ժողովի նախագահ Գալուստ Սահակյանը Ամանորի եւ Սուրբ Ծննդյան տոների կապակցությամբ դեկտեմբերի 28-ին տոնական ընդունելության էր հրավիրել խորհրդարանում հավատարմագրված լրատվամիջոցների ղեկավարներին եւ լրագրողներին: Դիմելով ներկաներին` ԱԺ նախագահն ասել է. «Լրատվամիջոցների հարգելի ներկայացուցիչներ, ...

Galust Sahakyan Congratulates the NA Staff
On December 28, the RA NA Speaker Galust Sahakyan invited the NA Staff to the New Year festive reception in the Gilded Hall of the National Assembly. He congratulated the NA employees on the occasion of the New Year and Holy Nativity, wishing them new and new successes in work, family welfare and pe...
28.12.2015
NA President Galust Sahakyan Hosts the Heads and Journalists of the Mass Media Accredited in the Parliament
On December 28, on the occasion of the New Year and Holy Nativity the President of the RA National Assembly Galust Sahakyan invited the heads and the journalists of the mass media to a festive reception. Addressing the attendees the NA President said:“Dear representatives of the mass media, I congra...