Գալուստ Սահակյանը շնորհավորել է ԱԺ աշխատակազմին
Դեկտեմբերի 28-ին ՀՀ ԱԺ նախագահ Գալուստ Սահակյանն Ազգային ժողովի Ոսկեզօծ դահլիճում ամանորյա տոնական ընդունելության էր հրավիրել ԱԺ աշխատակազմին: Նա շնորհավորել է ԱԺ աշխատակիցներին Ամանորի եւ Սուրբ Ծննդյան տոների առթիվ՝ մաղթելով նրանց աշխատանքային նորանոր հաջողություններ, ընտանեկան բարեկեցություն, երկր...
ԱԺ նախագահ Գալուստ Սահակյանը հյուրընկալել էր խորհրդարանում հավատարմագրված լրատվամիջոցների ղեկավարներին եւ լրագրողներին
ՀՀ Ազգային ժողովի նախագահ Գալուստ Սահակյանը Ամանորի եւ Սուրբ Ծննդյան տոների կապակցությամբ դեկտեմբերի 28-ին տոնական ընդունելության էր հրավիրել խորհրդարանում հավատարմագրված լրատվամիջոցների ղեկավարներին եւ լրագրողներին: Դիմելով ներկաներին` ԱԺ նախագահն ասել է. «Լրատվամիջոցների հարգելի ներկայացուցիչներ, ...

Г.Саакян поздравил Аппарат НС
28  декабря Председатель НС Г.Саакян пригласил в Позолоченный зал парламента на новогодний праздничный прием Аппарат НС. Он поздравил сотрудников НС с Новым годом и Св.Рождеством, пожелав им новых трудовых успехов, семейного благополучия, стране – мира. “Хотелось бы, чтобы работа аппарата была ...
28.12.2015
Председатель НС Г.Саакян устроил прием для аккредитованных в парламенте руководителей и корреспондентов СМИ
28 декабря Председатель НС Г.Саакян в связи с Новым годом и Св.Рождеством устроил праздничный прием для аккредитованных в парламенте руководителей и корреспондентов СМИ. Обращаясь к ним, спикер НС сказал:“Уважаемые представители средств массовой информации, поздравляю вас с наступающим Новым годом и...