Խորհրդարանն ընդունել է 2016 թվականի պետական բյուջեի նախագիծը
Դեկտեմբերի 9-ին ՀՀ Ազգային ժողովը շարունակել է քառօրյա նիստերի աշխատանքը: Պատգամավորները շարունակել են քննարկել «ՀՀ 2016 թվականի պետական բյուջեի մասին» օրենքի նախագիծը: Եզրափակելով նախագծի խորհրդարանական քննարկումները՝ ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը նկատել է, որ քննարկումները շահագրգիռ էին եւ լի ծանր...
Կորյուն Նահապետյանը Ֆլորենցիայում մասնակցել է միջազգային սեմինարի
Նոյեմբերի 26-28-ը ՆԱՏՕ-ի խորհրդարանական վեհաժողովում ՀՀ ԱԺ պատվիրակության ղեկավար Կորյուն Նահապետյանը Ֆլորենցիայում մասնակցել է ՆԱՏՕ-ի խորհրդարանական վեհաժողովի Միջերկրածովյան եւ Մերձավոր Արեւելքի հատուկ խմբի ու Անդրատլանտյան տնտեսական հարաբերությունների հարցերի ենթահանձնաժողովի միջազգային...

Parliament Passes the Draft State Budget for 2016
On December 9 the RA National Assembly continued the work of the four-day sittings. The deputies resumed debating the draft law “On the RA State Budget for 2016.” Concluding the parliamentary debates of the draft law, the RA Prime Minister has noticed that the debates were concerned and full of weig...
09.12.2015
Koryun Nahapetyan Takes Part in an International Seminar in Florence
On November 26-28 the Head of the RA NA Delegation to NATO Parliamentary Assembly Koryun Nahapetyan took part in the international seminar of the Mediterranean and the Near East Special Group and the Sub-Committee on Trans-Atlantic Economic Relations of NATO Parliamentary Assembly in Florence.During...