Հակոբ Արշակյանն ընդունել է Միջխորհրդարանական միության գլխավոր քարտուղարի գլխավորած պատվիրակությանը
ՀՀ ԱԺ նախագահի տեղակալ, Միջխորհրդարանական միությունում ՀՀ ԱԺ պատվիրակության անդամ Հակոբ Արշակյանը հունվարի 29-ին ընդունել է Միջխորհրդարանական միության գլխավոր քարտուղար Մարտին Չունգոնգի գլխավորած պատվիրակությանը: Հանդիպմանը մասնակցել են պատվիրակության անդամներ Հասմիկ Հակոբյանը եւ Ծովինար Վարդանյանը:...
Ազգային ժողովի համար մեծ պատիվ է հյուրընկալելու Միջխորհրդարանական միության Երիտասարդ պատգամավորների 10-րդ գլոբալ համաժողովը Երեւանում. հունվարի 29-ին ողջունելով Միջխորհրդարանական միության գլխավոր քարտուղար Մարտին Չունգոնգի գլխավորած պատվիրակությանը խորհրդարանում՝ ասել է ՀՀ ԱԺ աշխատակազմի ղեկավար-գլխ...
ՀՀ ԱԺ նախագահ Ալեն Սիմոնյանը հունվարի 29-ին ընդունել է Միջխորհրդարանական միության գլխավոր քարտուղար Մարտին Չունգոնգի գլխավորած պատվիրակությանը: Հանդիպմանը մասնակցել է նաեւ ԱԺ փոխնախագահ Հակոբ Արշակյանը: Ողջունելով հյուրին` Ալեն Սիմոնյանը շնորհակալություն է հայտնել Միջխորհրդարանական միությանը` տարածա...
Ազգային ժողովի Հայաստան-Արաբական Միացյալ Էմիրություններ բարեկամական խմբի անդամ, «Քաղաքացիական պայմանագիր» խմբակցության պատգամավոր Քրիստինե Պողոսյանը հունվարի 29-ին հանդիպել է մեր երկրում ԱՄԷ արտակարգ եւ լիազոր դեսպան Նարիման Մուհամմեդ Շարիֆ Ալ Մուլլային: Ողջունելով դեսպանին խորհրդարանում` Քրիստինե Պ...

Hakob Arshakyan receives delegation led by Secretary General of Inter-Parliamentary Union
On January 29, the RA NA Vice President, the member of the RA NA delegation to the Inter-Parliamentary Union Hakob Arshakyan received the delegation led by the Secretary General of the Inter-Parliamentary Union Martin Chungong. The members of the delegation Hasmik Hakobyan and Tsovinar Vardanyan too...
It is a great honor for the National Assembly to host the 10th Forum of Young MPs of the Inter-Parliamentary Union (IPU) in Yerevan: The RA NA Chief of Staff, Secretary General Davit Arakelyan said, welcoming the delegation led by the Secretary General of the Inter-Parliamentary Union Martin Chungon...
Alen Simonyan to Secretary General of Inter-Parliamentary Union: We have done and we are doing everything with our international colleagues for establishing peace in the region
On January 29, the RA NA President Alen Simonyan received the delegation led by the Secretary General of the Inter-Parliamentary Union Martin Chungong.The NA Vice president Hakob Arshakyan also took part in the meeting.Welcoming the guest, Alen Simonyan thanked the Inter-Parliamentary Union for the ...
On January 29, the member of the Armenia-United Arab Emirates (UAE) Friendship Group of the National Assembly, the deputy of the Civil Contract Faction Kristine Poghosyan met with the Ambassador Extraordinary and Plenipotentiary United Arab Emirates to our country Nariman Mohd Sharif Almulla.Welcomi...