ՀՀ Ազգային ժողովի փոխնախագահ Էդուարդ Շարմազանովը սեպտեմբերի 28-ին մասնակցեց Հայաստանի Հանրապետությունում Միավորված ազգերի կազմակերպության գործունեության 20-ամյակի առթիվ կազմակեպված միջոցառմանը: Կարեւորելով միջազգային այս հեղինակավոր կառույցի գործունեությունը Հայաստանում, Էդուարդ Շարմազանովն ընթերցեց...
ԱԺ եվրոպական ինտեգրման հարցերի մշտական հանձնաժողովի նախագահ Նաիրա Զոհրաբյանը սեպտեմբերի 28-ին հանդիպեց Հայաստանի Հանրապետությունում Բելառուսի Հանրապետության արտակարգ եւ լիազոր դեսպան Ստեպան Սուխորենկոյի եւ նրա առաջին տեղակալ Վալերի Գորելկոյի հետ: Անդրադառնալով օրեր առաջ Բելառուսում տեղի ունեցած խորհ...

On September 28 the RA National Assembly Vice President Eduard Sharmazanov took part in the event organized on the occasion of the 20th anniversary of the activity of the United Nations (UN). Highlighting the activity of this international prestigious organization in Armenia, Eduard Sharmazanov read...
On September 28 the Chair of the NA Standing Committee on European Integration Naira Zohrabyan met with the Ambassador Extraordinary an Plenipotentiary of the Republic of Belarus to the Republic of Armenia Stepan Sukhorenko and his First Deputy Valery Gorelko.Touching upon the parliamentary election...