ՀՀ ԱԺ նախագահ Հովիկ Աբրահամյանը Ծաղկաձորում մասնակցեց «Ազգային ժողովի գավաթի» խաղարկության մրցումների եզրափակիչ փուլի բացման արարողությանը
Սեպտեմբերի 29-ին ՀՀ ԱԺ նախագահ Հովիկ Աբրահամյանը Ծաղկաձորում մասնակցեց «Ազգային ժողովի գավաթի» խաղարկության մրցումների եզրափակիչ փուլի բացման հանդիսավոր արարողությանը, որին ներկա էին նաեւ ԱԺ փոխնախագահ Էդուարդ Շարմազանովը, ՀՀ կրթության եւ գիտության նախարար Արմեն Աշոտյանը, ՀՀ սպորտի եւ երիտասարդությա...
Ավարտվեցին «ՀՀ 2011թ. պետական բյուջեի կատարման մասին» տարեկան հաշվետվության քննարկումներն ԱԺ մշտական հանձնաժողովներում
Սեպտեմբերի 29-ին Ազգային ժողովի  տնտեսական  հարցերի ու  ֆինանսավարկային եւ բյուջետային հարցերի մշտական հանձնաժողովների համատեղ նիստում քննարկվեց «Հայաստանի  Հանրապետության  2011թ. պետական բյուջեի  կատարման մասին»   տարեկան  հաշվետվությունը, որը ընդգրկում ...

Председатель НС О.Абраамян принял участие в церемонии открытия заключительного тура соревнований на “Кубок НС” 29 сентября Председатель НС О.Абраамян принял участие в церемонии открытия заключительного тура соревнований по розыгрышу “Кубка Национального Собрания” в Цахкадзоре, на котором присутствовали также вице-спикер НС Э.Шармазанов, министр образования и науки РА А.Ашотян, министр спорта и по делам...
29.09.2012
В постоянных комиссиях НС завершились обсуждения годового отчета “Об исполнении Государственного бюджета РА на 2011 год” 29 сентября на совместном заседании постоянных комиссий НС по экономическим вопросам и по финансово-кредитным и бюджетным вопросам дебатировался годовой отчет “Об исполнении Государственного бюджета РА на 2011 год”, который включал сферы промышленности, градостроительства, транспорта и связи, ... |