ՀՀ ԱԺ նախագահ Հովիկ Աբրահամյանը Ծաղկաձորում մասնակցեց «Ազգային ժողովի գավաթի» խաղարկության մրցումների եզրափակիչ փուլի բացման արարողությանը
Սեպտեմբերի 29-ին ՀՀ ԱԺ նախագահ Հովիկ Աբրահամյանը Ծաղկաձորում մասնակցեց «Ազգային ժողովի գավաթի» խաղարկության մրցումների եզրափակիչ փուլի բացման հանդիսավոր արարողությանը, որին ներկա էին նաեւ ԱԺ փոխնախագահ Էդուարդ Շարմազանովը, ՀՀ կրթության եւ գիտության նախարար Արմեն Աշոտյանը, ՀՀ սպորտի եւ երիտասարդությա...
Ավարտվեցին «ՀՀ 2011թ. պետական բյուջեի կատարման մասին» տարեկան հաշվետվության քննարկումներն ԱԺ մշտական հանձնաժողովներում
Սեպտեմբերի 29-ին Ազգային ժողովի  տնտեսական  հարցերի ու  ֆինանսավարկային եւ բյուջետային հարցերի մշտական հանձնաժողովների համատեղ նիստում քննարկվեց «Հայաստանի  Հանրապետության  2011թ. պետական բյուջեի  կատարման մասին»   տարեկան  հաշվետվությունը, որը ընդգրկում ...

RA NA President Hovik Abrahamyan Took Part in the Opening Ceremony of the Final Phase of the “National Assembly Cup” Competitions
On September 29 the RA NA President Hovik Abrahamyan in Tsakhkadzor took part in the solemn opening ceremony of the final phase of the “National Assembly Cup” Competition, which were attending the NA Vice President Eduard Sharmazanov, the RA Minister of Education and Science Armen Ashotyan, the RA M...
29.09.2012
Debates of the Annual Report "On RA 2011 State Budget Execution" End in the NA Standing Committees
On September 29 at the joint sitting of the NA Standing Committees on Economic Affairs and Financial-Credit and Budgetary Affairs the annual report “On RA 2011 State Budget Execution”, which included the spheres of industry, urban development, transport and communication, energy and natural resource...