Փետրվարի 23-ին Ազգային ժողովը շարունակեց  քառօրյա նիստերի աշխատանքը: Խորհրդարանի նիստին ներկա էին Երեւանի Քանաքեռ-Զեյթուն վարչական համայնքի դպրոցների մի խումբ բարձր դասարանցիներ: Պատգամավորները  շարունակեցին կառավարության հեղինակած «Շահումով խաղերի եւ խաղատների մասին» ՀՀ օրենքում փոփոխությ...
23.02.2010
ՀՀ ԱԺ մարդու իրավունքների պաշտպանության եւ հանրային հարցերի մշտական հանձնաժողովի նախագահ Արամ Սա‎ֆ‎արյանի կենսագրությունը
Ծնվել է 1962թ. հոկտեմբերի 3-ին Երեւանում: 1984թ. ավարտել է Երեւանի պետական համալսարանի պատմության ֆակուլտետը, 1987թ.`  նույն ֆակուլտետի ասպիրանտուրան: Բանասիրական գիտությունների (ժուռնալիստիկա) թեկնածու: 1987-1992թթ. աշխատել է ԵՊՀ արտասահմանյան քաղաքացիների նախապատրաստական ֆակուլտետում` ո...

On February 23 the National Assembly continued the work of the four-day sittings. A group of senior students of Yerevan Kanaker-Zeytun administrative community attended the sitting of the parliament. The deputies continued the debate of the bill On Amending the RA Law On Gambling and Casinos submitt...
23.02.2010
Biography of the Chairman of RA NA Standing Committee on Protection of Human Rights and Public Affairs Aram Safaryan
He was born on October 3, 1962 in Yerevan. In 1984 he graduated from the faculty of History of Yerevan State University (YSU). In 1987 he became post-graduate of the same faculty. He is a candidate of philological sciences (journalism).1987-1992 he worked in the preparatory faculty of foreign citize...