Փետրվարի 4-ին խորհրդարանը, շարունակելով քառօրյա նիստերի աշխատանքը, երկրորդ ընթերցմամբ եւ ամբողջությամբ ընդունեց նախորդ օրվա ընթացքում քննարկված 11 օրինագծերը:   Այնուհետեւ ԱԺ պատգամավորները շարունակեցին իրենց տեսակետները ներկայացնել «Հարկերի մասին» օրենքում փոփոխություններ եւ լրացումն...
04.02.2010
Խորհրդարանի աշխատանքին ծանոթացան Երեւանի Մալաթիա-Սեբաստիա վարչական շրջանի դպրոցների բարձր դասարանցիները
ԱԺ «Բաց դռներ» ծրագրի շրջանակում փետրվարի 4-ին խորհրդարան էին այցելել Երեւանի Մալաթիա-Սեբաստիա վարչական շրջանի տարբեր դպրոցների բարձր դասարանցիներ: Այս անգամ եւս նրանց հնարավորություն տրվեց հետեւել իրենց այցի պահին ընթացող քառօրյա նիստերի աշխատանքին: Նրանց համար փոքրիկ շրջայց կազմակերպվեց Ազգային ժո...

On February 4, the parliament, continuing the work of the four-day sittings passed in the second reading and completely 11 bills, which were debated during the previous day. Then the NA deputies went on presenting their views in relation to the legislative package On Making Amendments and Addenda to...
04.02.2010
Senior High School Students of Yerevan Malatia-Sebastia Administrative District Get Introduced with the Work of the Parliament
Within the framework of the Open Doors of the National Assembly programme on February 4, senior students of different schools of Yerevan Malatia-Sebastia administrative district visited the parliament. This time again they were given opportunity to follow the work of the ongoing four-day sittings at...