Գագիկ Մինասյանն ընդունեց ԱՄՀ ներկայացուցիչներին
Փետրվարի 11-ին ԱԺ ֆինանսավարկային եւ բյուջետային հարցերի մշտական հանձնաժողովի նախագահ Գագիկ Մինասյանը Հայաստանի 2010 թ. բյուջեն եւ հարկային քաղաքականության միջոցառումները քննարկելու նպատակով հանդիպեց Հայաստանում ԱՄՀ մշտական ներկայացուցիչ Գիերմո Տոլոսային, առաքելության ղեկավար Մարկ Լյուիսին, տնտեսագե...
11.02.2010
Փետրվարի 11-ին ՀՀ ԱԺ եվրոպական ինտեգրման հարցերի մշտական հանձնաժողովի նախագահ Նաիրա Զոհրաբյանը հանդիպեց ՀՀ ԱԺ-ում ԵՄ խորհրդատու Էդուարդո Լորենցո Օչոայի հետ: ԱԺ եվրոպական ինտեգրման հարցերի մշտական հանձնաժողովի նախագահ Նաիրա Զոհրաբյանը ներկայացրեց Արեւելյան գործընկերության խորհրդարանական ձեւաչափի շուր...

Г.Минасян принял представителей МВФ
11 февраля председатель Постоянной комиссии НС по финансово-кредитным и бюджетным вопросам Г.Минасян  с целью обсуждения  бюджета на 2010 год и мероприятий по налоговой политике Армении встретился с  Постоянным представителем Международного валютного фонда (МВФ)  в Армении Г.Толо...
11.02.2010
Встреча в Постоянной комиссии по вопросам евроинтеграции НС
11 февраля председатель Постоянной комиссии по вопросам европейской интеграции НС Н.Зограбян встретилась с консультантом  ЕС в НС РА Эдуардо Лоренцо Очоа.Г-жа Зограбян представила работу, проделанную в парламентском формате Восточного партнерства, и обсудила с советником  ЕС закл...