ՀՀ Ազգային ժողովը փետրվարի 8-ին շարունակել է քառօրյա նիստերի աշխատանքը՝ քվեարկությամբ ընդունելով նախորդ օրը քննարկված օրինագծերը: Խորհրդարանականները ողջունել են նիստի աշխատանքին հետեւող, ԱԺ «Բաց դռներ» ծրագրի շրջանակում խորհրդարան այցելած Երեւանի պետական հումանիտար-տեխնիկական քոլեջի ուսանողների...
Փետրվարի 8-ին ՀՀ Ազգային ժողովում տեղի է ունեցել ՀՀ ԱԺ պատգամավոր Հայկ Բաբուխանյանի հեղինակած «Հայ-թուրքական փոխհարաբերությունները եւ ինֆորմացիոն պատերազմը 1991-2016 թթ.» գրքի շնորհանդեսը, որին ներկա են եղել ՀՀ ԱԺ փոխնախագահ Հերմինե Նաղդալյանը, ԱԺ պատգամավորներ, աշխատակազմի անդամներ, լրագրողներ: ԱԺ ...
Փետրվարի 8-ին ՀՀ ԱԺ «Բաց դռներ» ծրագրի շրջանակում խորհրդարան էին այցելել Երեւանի պետական հումանիտար-տեխնիկական քոլեջի ուսանողներն ու դասախոսները: Հյուրերը նախ շրջել են խորհրդարանի շենքում, հետեւել են քառօրյա նիստերի աշխատանքին, ապա մասնակցել «Բաց դասի», որը վարել է ՀՀ ԱԺ նախագահ Գալուստ Սահակյանը: Հ...

On February 8, the RA National Assembly continued the work of the four-day sittings, by voting passing the bills debated on the previous day. The MPs welcomed the students and lecturers of Yerevan State Humanitarian-Technical College, who visited the parliament within the framework of the NA Open Do...
On February 8, in the RA National Assembly the launch of the book The Armenian-Turkish Relations and Information Warfare (1991-2016) authored by the RA NA deputy Hayk Babukhanyan, which the RA NA Deputy Speaker Hermine Naghdalyan, the NA deputies, employees of the staff and journalists attended.Than...
On February 8, within the framework of the RA NA Open Doors programme the students and lecturers of Yerevan State Humanitarian-Technical College visited the parliament. First, the guests took a tour in the building of the parliament, observed the work of the four-day sittings, then took part in the ...