Սեպտեմբերի 7-ին տեղի   ունեցան  ԱԺ մշտական հանձնաժողովների նիստերը:Արեւիկ Պետրոսյանի նախագահությամբ` ԱԺ մարդու իրավունքների պաշտպանության եւ հանրային հարցերի  մշտական հանձնաժողովի  նիստում  քննարկվեցին օրակարգում ընդգրկված 3 հարցեր:  ...
Ազգային ժողովի աշխատանքային խորհրդակցությունը
Սեպտեմբերի 7-ին Աժ նախագահ Տիգրան Թորոսյանի նախագահությամբ տեղի ունեցավ ԱԺ աշխատանքային խորհրդակցությունը, որի ժամանակ քննարկվեցին չորրորդ գումարման Ազգային ժողովի երկրորդ նստաշրջանի  եւ սեպտեմբերի 10-13-ի ԱԺ չորսօրյա նիստերի օրակարգերի նախագծերը: Չորրորդ գումարման Ազգային ժողովի երկրորդ նստաշր...
Ավարտվեց 2006 թ. ՀՀ պետական բյուջեի կատարողականի քննարկումը ԱԺ մշտական հանձնաժողովներում
Սեպտեմբերի 7-ին տեղի ունեցավ ԱԺ տնտեսական հարցերի եւ ֆինանսավարկային, բյուջետային հարցերի մշտական հանձնաժողովների համատեղ նիստը` քննարկելու արդյունաբերության, քաղաքաշինության, գյուղատնտեսության, տրանսպորտի, կապի, էներգետիկայի, ջրային տնտեսության, սակագնային քաղաքականության ոլորտներում «ՀՀ 2006 թ. պե...

Заседания постоянных комиссий Национального Собрания 7 сентября состоялись заседания постоянных комиссий НС.На заседании Постоянной комиссии НС по защите прав человека и общественным вопросам под председательством А. Петросян были обсуждены 3 вопроса повестки дня.Был обсужден и удостоился по...
На рабочем совещании в Национальном Собрании 7 сентября под председательством Председателя НС Тиграна Торосяна состоялось рабочее совещание, в ходе которого обсуждались проекты повесток дня второй сессии Национального Собрания четвертого созыва и четырехдневных заседаний НС от 10 по13 сентября. В проект повестки дня второй сессии НС четвертого...
Завершилось обсуждение в постоянных комиссиях НС исполнения Государственного бюджета РА на 2006 год 7 сентября состоялось совместное заседание постоянных комиссий НС по экономическим вопросам и финансово-кредитным, бюджетным вопросам – для обсуждения отчета по исполнению закона “О Государственном бюджете РА на 2006 год” в сферах промышленности, градостроительства, сельского... |