Մեզ միավորողը հայրենիքն է, հայոց լեզուն, պետականությունը, կրոնը, որոնց առանցքում Հայաստանի Հանրապետությունն է. Հակոբ Արշակյանը ողջունել է Ազգային երիտասարդական համաժողովի մասնակիցներին
Օգոստոսի 1-ից Երեւանում մեկնարկել է Ազգային երիտասարդական եռօրյա համաժողովը, որի նպատակն է համախմբել Հայաստանի, Սփյուռքի եւ Լեռնային Ղարաբաղի երիտասարդներին՝ մասնակցելու Հայաստանի զարգացման գործընթացներին: Սփյուռքի գործերի գլխավոր հանձնակատարի գրասենյակի նախաձեռնությամբ համաժողովի շրջանակում շուրջ 5...
01.08.2023
2020 թ. սեպտեմբերի 27-ին սանձազերծված ռազմական գործողությունների հանգամանքների ուսումնասիրման նպատակով ստեղծված ԱԺ քննիչ հանձնաժողովի նիստին մասնակցել է ՀՀ պաշտպանության նախկին նախարար Դավիթ Տոնոյանը
Օգոստոսի 1-ին տեղի է ունեցել 2020 թվականի սեպտեմբերի 27-ին սանձազերծված ռազմական գործողությունների հանգամանքների ուսումնասիրման նպատակով ստեղծված ԱԺ քննիչ հանձնաժողովի նիստը: Հանձնաժողովի նախագահ Անդրանիկ Քոչարյանը հայտնել է, որ նիստին հրավիրված է ՀՀ պաշտպանության նախկին նախարար Դավիթ Տոնոյանը: Անդր...
ՀՀ ԱԺ քննիչ հանձնաժողովի նիստ. ուղիղ հեռարձակում
2020 թվականի սեպտեմբերի 27-ին սանձազերծված ռազմական գործողությունների հանգամանքների ուսումնասիրման նպատակով ստեղծված ԱԺ քննիչ հանձնաժողովի նիստի ուղիղ հեռարձակումը:...

Hakob Arshakyan welcomes participants of Armenian National Youth Forum: What unites us is homeland, Armenian language, statehood, religion, at heart of which is Republic of Armenia On August 1, the three-day Armenian National Youth Forum started in Yerevan, the purpose of which is to bring together the youth of Armenia, the Diaspora and Nagorno-Karabakh to take part in the development processes of Armenia. More than 600 young people aged 18-35 from around 51 countries arrived ...
01.08.2023
RA Former Minister of Defense David Tonoyan takes part in the sitting of the NA Inquiry Committee for Studying the Circumstances of the Hostilities Unleashed on September 27, 2020 On August 1, the sitting of the NA Inquiry Committee for Studying the Circumstances of the Hostilities Unleashed on September 27, 2020 took place.The Committee Chair Andranik Kocharyan informed that David Tonoyan expressed wish before submitting his mediation to the court the issue to be discussed i... |