Դեկտեմբերի 6-ին ՀՀ Աժ նախագահ Տիգրան Թորոսյանն ընդունեց Հայաստանում Ռուսաստանի Դաշնության դեսպան Նիկոլայ Պավլովին:Պարոն Պավլովն ԱԺ նախագահին փոխանցեց ՌԴ նորընտիր Պետական Դումայի առաջին նիստին մասնակցելու հրավերը, որը տեղի կունենա Մոսկվայում, դեկտեմբերի կեսին:ԱԺ նախագահ Տիգրան Թորոսյանը, ընդունելով հ...
Դեկտեմբերի 6-ին ՀՀ ԱԺ  նախագահ Տիգրան Թորոսյանն ընդունեց Հայաստանում Հունաստանի նորանշանակ դեսպան Իոաննիս Կորինթիոսին:Շնորհավորելով դեսպանին նշանակման առիթով` ԱԺ նախագահը վստահություն հայտնեց, որ պարոն Կորինթիոսը իր գործունեությամբ կնպաստի երկու ժողովուրդների ու պետությունների բարեկամական կապեր...
Դեկտեմբերի 6-ին ՀՀ Աժ նախագահ Տիգրան Թորոսյանն ընդունեց Հայաստանում Իռլանդիայի Հանրապետության դեսպան Ջե‎ֆրի Քիթինգին:Շնորհավորելով նշանակման առիթով` ԱԺ նախագահը վստահություն հայտնեց, որ դեսպանի գործունեությունը կնպաստի երկու երկրների բարեկամության եւ համագործակցության զարգացմանը: Թեպետ աշխարհա...

On December 6 the President of the National Assembly of the Republic of Armenia Mr. Tigran Torosyan received the Ambassador of the Russian Federation to Armenia Mr. Nikolay Pavlov.Mr. Pavlov handed over the invitation on participation at the first sitting of the newly elected State Duma of the Russi...
Greek Ambassador in the National Assembly
The President of the National Assembly of the Republic of Armenia Mr. Tigran Torosyan received the newly appointed Ambassador of Greece in Armenia Mr. Ioannis Korintios on December 6.Congratulating the Ambassador for his appointment the President of National Assembly expressed confidence t...
Mr. Tigran Torosyan, President of the National Assembly of the Republic of Armenia received Mr. Geoffrey Keating, the Ambassador of the Republic of Ireland to Armenia.Congratulating on the occasion of the appointment the President of the National Assembly expressed confidence that the Ambassador’s a...