ՀՀ ԱԺ նախագահը շնորհավորել է խորհրդարանի աշխատակազմին
Դեկտեմբերի 27-ին ՀՀ ԱԺ նախագահ Գալուստ Սահակյանը խորհրդարանում տոնական ընդունելության էր հրավիրել ԱԺ աշխատակազմի անդամներին: Նա շնորհավորել է նրանց Ամանորի եւ Սուրբ Ծննդյան տոների առթիվ՝ մաղթելով նրանց աշխատանքային նորանոր հաջողություններ եւ ընտանեկան բարեկեցություն: Օրենսդիր մարմնի ղեկավարն անդրադա...
27.12.2014
ՀՀ ԱԺ նախագահ Գալուստ Սահակյանը տոնական ընդունելության էր հրավիրել խոհրդարանում հավատարմագրված լրատվամիջոցների ղեկավարներին եւ լրագրողներին
ՀՀ Ազգային ժողովի նախագահ Գալուստ Սահակյանն Ամանորի եւ Սուրբ Ծննդյան տոների առթիվ դեկտեմբերի 27-ին տոնական ընդունելության էր հրավիրել խոհրդարանում հավատարմագրված լրատվամիջոցների ղեկավարներին եւ լրագրողներին: Ողջունելով ներկաներին՝ ԱԺ նախագահը ջերմորեն շնորհավորել է նրանց Ամանորի ու Սուրբ ծննդյան տոն...

27 декабря Председатель НС пригласил на праздничный прием сотрудников аппарата парламента. Он поздравил их с Новым годом и Св.Рождеством, пожелав им новых трудовых успехов и семейного благополучия.   Глава законодательного органа обратился к работе аппарата в уходящем году, отметил достиже...
27.12.2014
Председатель НС Г.Саакян пригласил на праздничный прием аккредитованных в парламенте руководителей и журналистов СМИ
27 декабря Председатель НС Г.Саакян в связи с Новым годом и Св.Рождеством пригласил на праздничный прием аккредитованных в парламенте руководителей и журналистов СМИ. Приветствуя присутствующих, спикер НС тепло поздравил их с Новым годом и Св.Рождеством и отметил, что с годами совместная работа с пр...