ՀՀ ԱԺ նախագահ Հովիկ Աբրահամյանն ընդունեց Եվրոպական խորհրդարանի պատգամավոր Տոմաշ Պորեբային
Դեկտեմբերի 20-ին ՀՀ Ազգային ժողովի նախագահ  Հովիկ Աբրահամյանն ընդունեց Եվրոպական խորհրդարանի պատգամավոր, Հայաստանի հարցերով հիմնական զեկուցող Տոմաշ Պորեբային: ԱԺ  նախագահը բարձր գնահատեց պատգամավորի  այցելությունը Հայաստան եւ ԼՂՀ, նշելով, որ այն լավ հնարավորություն է ընձեռում անմիջակա...
Եվրոպական խորհրդարանի պատգամավոր, Հայաստանի հարցերով հիմնական զեկուցող Տոմաշ Պորեբայի հանդիպումները խորհրդարանում
Դեկտեմբերի 20-ին Ազգային ժողովի  ԵՄ-Հայաստան խորհրդարանական համագործակցության հանձնաժողովի հայկական պատվիրակության անդամներ Արտակ Զաքարյանը, Արմեն Ռուստամյանը, Լարիսա Ալավերդյանը, Հովհաննես Մարգարյանը եւ Արմեն Մելիքյանը հանդիպեցին Եվրոպական խորհրդարանի պատգամավոր, Հայաստանի հարցերով հիմնական զե...

Председатель НС О.Абраамян принял депутата Европарламента Томаша Поребу
20 декабря Председатель НС Овик Абраамян принял депутата Европарламента, основного докладчика по вопросам Армении  Томаша Поребу.  Председатель НС высоко оценил визит депутата в Армению и НКР, отметив, что это хорошая возможность непосредственного ознакомления как с Арменией и регионом в ц...
Встречи в парламенте депутата Европарламента, основного докладчика по вопросам Армении Томаша Поребы
20 декабря члены армянской делегации Комиссии парламентского сотрудничества ЕС – Армения  А.Закарян, А.Рустамян, Л.Алавердян, О.Маргарян и А.Меликян встретились с депутатом Европейского парламента, основным докладчиком по вопросам Армении Томашем Поребой.  Г-н Пореба выразил надежду, что е...