Միջազգային սեմինար Ազգային ժողովում
ՀՀ Ազգային ժողովի պաշտպանության, ազգային անվտանգության եւ ներքին գործերի մշտական հանձնաժողովի նախաձեռնությամբ եւ Զինված ուժերի ժողովրդավարական վերահսկողության Ժնեւի կենտրոնի աջակցությամբ հունիսի 27-ին Ազգային ժողովում տեղի ունեցավ «Գնումները պաշտպանության ոլորտում» թեմայով միջազգային սեմինար, որին մ...
27.06.2013
Եվրոպայի Խորհրդի նախարարների կոմիտեում Հայաստանի Հանրապետության նախագահության ստանձնման կապակցությամբ հունիսի 26-27-ը աշխատանքային այցով Ստրասբուրգում էր ՀՀ ԱԺ նախագահ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորած պատվիրակությունը: Ստրասբուրգում ՀՀ ԱԺ նախագահ Հովիկ Աբրահամյանը հանդիպեց ԵԽԽՎ նախագահ Ժան Կլոդ Մինյոնի հ...

International Seminar in the National Assembly
On June 27 in the National Assembly on the initiative of the Standing Committee on Defense, National Security and Internal Affairs of the RA National Assembly an international seminar on the theme “The Procurements in the Defense Sector” was held, where NA deputies, international experts, representa...
27.06.2013
Meetings of the RA NA President Hovik Abrahamyan in Strasbourg
On the occasion of assuming the chairmanship of the Republic of Armenia at the Committee of Ministers of the Council of Europe the delegation led by the RA NA President Hovik Abrahamyan was in Strasbourg on a working visit on June 26-27. In Strasbourg the RA NA President Hovik Abrahamyan met with th...