ԱԺ փոխնախագահ Սամվել Նիկոյանը հանդիպեց «Ագոյի» խմբի անդամների հետ
Նոյեմբերի 21-ին ՀՀ ԱԺ փոխնախագահ Սամվել Նիկոյանը հանդիպեց Եվրոպայի խորհրդի նախարարների կոմիտեի մոնիտորինգի հանձնախմբի («Ագոյի» խումբ) անդամներին` ԵԽ-ում Ռումինիայի մշտական ներկայացուցիչ դեսպան Ստելիան Ստոյանի գլխավորությամբ:Պարոն Նիկոյանը հյուրերի խնդրանքով ներկայացրեց 2008 թ. մարտի 1-2-ին Երեւան քա...
21.11.2009
«Ագոյի» խմբի հանդիպումները Ազգային ժողովում
Նոյեմբերի 21-ին ԱԺ խմբակցությունների ներկայացուցիչները` Արտակ Դավթյանը (ՀՀԿ), Վարդան Բոստանջյանը (ԲՀԿ), Արծրունի Աղաջանյանը(ՕԵԿ), Լիլիթ Գալստյանը  (ՀՀԴ) եւ Լարիսա Ալավերդյանը (Ժառանգություն), հանդիպեցին ԵԽ-ում Ռումինիայի մշտական ներկայացուցիչ դեսպան Ստելիան Ստոյանի գլխավորած ԵԽ նախարարների կոմի...

Вице-спикер НС С.Никоян встретился с членами “группы Аго”
21 ноября вице-спикер НС С.Никоян встретился с членами Мониторинговой комиссии Комитета министров Совета Европы (“группы Аго”) во главе с постоянным представителем Румынии в СЕ, послом Стелианом Стояном.По просьбе гостей г-н Никоян представил работу Временной комиссии (ВК) НС по изучению событий 1-2...
21.11.2009
Встречи “группы Аго” в Национальном Собрании
21 ноября представители парламентских фракций А.Давтян (РПА), В.Бостанджян (ППА), А.Агаджанян (ПОЕ), Л.Галстян (АРФД) и Л.Алавердян (“Наследие”) встретились   в НС с членами Мониторинговой комиссии Комитета министров СЕ (“группы Аго”), возглавляемой постоянным представителем Румынии в СЕ, посло...