Նոյեմբերի 21-ին Ազգային ժողովի նախագահ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորած պատվիրակությունը Մոսկվայում մասնակցեց Սեւծովյան տնտեսական համագործակցության Խորհրդարանական վեհաժողովի լիագումար նիստի աշխատանքներին: Պատվիրակության կազմում են ՍԾՏՀ ԽՎ-ում ՀՀ ԱԺ պատվիրակության ղեկավար Գագիկ Մինասյանը,  ՀՀ ԱԺ աշխա...
Նոյեմբերի 23-ին տեղի ունեցավ ՆԱՏՕ-ի ԽՎ-ում ՀՀ ԱԺ պատվիրակության ղեկավար Կարեն Ավագյանի մամուլի ասուլիսը, որին մասնակցում էր նաեւ պատվիրակության անդամ, պատգամավոր Արտակ Զաքարյանը։  Կարեն Ավագյանը լրատվամիջոցների ներկայացուցիչներին իրազեկեց, որ ՆԱՏՕ-ի ԽՎ-ում ՀՀ ԱԺ պատվիրակության մեկ տարվա բանակցո...

On November 21 the delegation led by the Speaker of the National Assembly Mr. Hovik Abrahamyan participated in the works of the plenary session of the Parliamentary Assembly of the Black Sea Economic Cooperation (PABSEC). Head of RA NA delegation in PABSEC Mr. Gagik Minasyan, RA NA Chief of Staff Mr...
On November 23 the press conference of the head of RA NA in NATO PA was held, where the member of delegation, deputy Mr. Artak Zakaryan also took part. Mr. Karen Avagyan informed the representatives that the one-year negotiations of RA NA delegation have been effective: the Rose-Roth Seminar of NATO...