Ազգային ժողովը շարունակեց աշխատանքը
Ապրիլի 8-ին Ազգային ժողովը շարունակեց աշխատանքը եւ քվեարկությամբ ընդունեց նախորդ օրը քննարկված երկու տասնյակից ավելի օրենսդրական նախաձեռնությունները: Մինչ օրինագծերի քննարկմանն անցնելը, ԱԺ նախագահ Տիգրան Թորոսյանը  պատգամավորներին տեղեկացրեց, որ ԱԺ կանոնակարգի 104/1  հոդվածի համաձայն, շրջա...
08.04.2008
Սերբիայի դեսպանն Ազգային ժողովում
Ապրիլի 8-ին ՀՀ ԱԺ նախագահ Տիգրան Թորոսյանն ընդունեց Հայաստանում Սերբիայի Հանրապետության դեսպան Լիլիանա Բաչեւիչին, որ Հայաստանում է ՀՀ նորընտիր նախագահի պաշտոնակալության արարողությանը մասնակցելու համար:ԱԺ նախագահ Տիգրան Թորոսյանը ողջունելով դեսպանին` գուհունակություն հայտնեց, որ բարեկամ երկրի ու ժողո...

National Assembly Continues Its Work
On April 8 the National Assembly continued its work and adopted by voting more than two dozens of legislative initiatives debated previous day. Before discussing the draft laws the Speaker of the National Assembly Mr. Tigran Torosyan informed the MPs that according to the Article 104/1 of the NA Rul...
08.04.2008
Ambassador of Serbia in the National Assembly
On April 8 Mr. Tigran Torosyan, President of the National Assembly of the Republic of Armenia, received the Ambassador of the Republic of Serbia to Armenia Mrs. Ljiljana Bacevic who was in Armenia for participating in the inauguration ceremony of the newly elected President of the Republic of Armeni...