Կառավարության նախաձեռնությամբ հուլիսի 15-ին` ժամը 11:00-ին, կգումարվի Ազգային ժողովի արտահերթ նստաշրջան
Հայաստանի Հանրապետության Սահմանադրության 100-րդ եւ «Ազգային ժողովի կանոնակարգ» սահմանադրական օրենքի 44-րդ հոդվածների համաձայն` Կառավարության նախաձեռնությամբ 2021 թվականի հուլիսի 15-ին` ժամը 11:00-ին, ԱԺ նախագահ Արարատ Միրզոյանի որոշմամբ կգումարվի Ազգային ժողովի արտահերթ նստաշրջան` նախաձեռնողի սահման...
Խորհրդարանում հյուրընկալվեց ԱՄՆ դեսպանատան ԹՊԻՀ բյուրոյի ներկայացուցիչը
ԱԺ պատգամավոր Հերիքնազ Տիգրանյանը հուլիսի 14-ին ընդունեց Հայաստանում ԱՄՆ դեսպանատան Թմրամիջոցների դեմ պայքարի եւ իրավապահ համագործակցության բյուրոյի (ԹՊԻՀ) Իրավապահ մարմինների հակակոռուպցիոն գլխավոր խորհրդատու Յոհաննես վան դեն Հուգենին եւ ԹՊԻՀ Քրեական արդարադատության բարեփոխումների ղեկավար Քրիս...

At the Initiative of Government on July 15, at 11:00 Extraordinary Session of National Assembly to be Convened
At the initiative of the Government, in accordance with Article 100 of the Constitution and Article 44 of the Constitutional Law the Rules of Procedure of the National Assembly on July 15, at 11:00, by the decision of the NA Speaker Ararat Mirzoyan an extraordinary session of the National Assembly w...
14.07.2021
Representative of Bureau of INL U.S. Embassy Hosted in Parliament
On July 14, the NA deputy Heriknaz Tigranyan received the Anti-Corruption Chief Advisor of Law Enforcement Bodies of the Bureau of International Narcotics and Law Enforcement Office (INL) of the U.S. Embassy to Armenia Johannes van den Hoogen and the Criminal Justice Reforms Project Manager Kristina...