ՀՀ ԱԺ ֆինանսավարկային եւ բյուջետային հարցերի մշտական հանձնաժողովը Գագիկ Մինասյանի նախագահությամբ մայիսի 31-ին դրական եզրակացությամբ հաստատել է «ՀՀ 2015 թվականի պետական բյուջեի կատարման մասին» տարեկան հաշվետվությունը՝ հունիսի 6-9-ի չորսօրյա նիստերի օրակարգի նախագծում ընդգրկելու համար: ՀՀ ֆինանսների ն...
Հունիսի 1-ին` ժամը 13.00-ին, բոլորին սիրով հրավիրում ենք ՀՀ Ազգային ժողովի այգի
Հունիսի 1-ին ՀՀ ԱԺ «Բաց դռներ» ծրագրի շրջանակում, ՀՀ ԱԺ նախագահ Գալուստ Սահակյանի հովանավորությամբ, Ազգային ժողովի այգում Երեխաների իրավունքների պաշտպանության օրվա կապակցությամբ տեղի կունենա տոնական ուրախ միջոցառում: Հունիսի 1-ին` ժամը 13.00-ին, բոլորին սիրով հրավիրում ենք Ազգային ժողովի այգի:...

31 мая  Постоянная комиссия НС по финансово-кредитным и бюджетным вопросам под председательством Г.Минасяна с положительным заключением утвердила годовой отчет “Об исполнении Государственного бюджета РА на 2015 г.” для включения в проект повестки дня четырехдневных заседаний НС 6-9 июня. Замест...
31.05.2016
1 июня, в 13:00 часов, сердечно приглашаем всех в парк НС РА
1 июня, в 13:00 часов, в рамках программы “Открытые двери” под патронатом Председателя НС Г.Саакяна в парке НС РА в связи с Днем защиты детей состоится веселое праздничное мероприятие.   Сердечно приглашаем всех в парк НС 1 июня, в 13:00 часов.  ...