ՀՀ ԱԺ ֆինանսավարկային եւ բյուջետային հարցերի մշտական հանձնաժողովը Գագիկ Մինասյանի նախագահությամբ մայիսի 31-ին դրական եզրակացությամբ հաստատել է «ՀՀ 2015 թվականի պետական բյուջեի կատարման մասին» տարեկան հաշվետվությունը՝ հունիսի 6-9-ի չորսօրյա նիստերի օրակարգի նախագծում ընդգրկելու համար: ՀՀ ֆինանսների ն...
Հունիսի 1-ին` ժամը 13.00-ին, բոլորին սիրով հրավիրում ենք ՀՀ Ազգային ժողովի այգի
Հունիսի 1-ին ՀՀ ԱԺ «Բաց դռներ» ծրագրի շրջանակում, ՀՀ ԱԺ նախագահ Գալուստ Սահակյանի հովանավորությամբ, Ազգային ժողովի այգում Երեխաների իրավունքների պաշտպանության օրվա կապակցությամբ տեղի կունենա տոնական ուրախ միջոցառում: Հունիսի 1-ին` ժամը 13.00-ին, բոլորին սիրով հրավիրում ենք Ազգային ժողովի այգի:...

On May 31, the RA NA Standing Committees on Financial-Credit and Budgetary Affairs moderated by Gagik Minasyan with the endorsement of May 31 approved the annual report on the RA State Budget Execution for 2015 for including it in the draft agenda of June 6-9 four-day sittings.The RA Deputy Minister...
31.05.2016
On June 1, within the framework of the NA Open Doors programme, under the sponsorship of the RA NA Speaker Galust Sahakyan, in the National Assembly Park on Children’s Rights Protection Day a festive joyful event will take place. On June 1 at 13:00 we kindly invite everybody to the National Assembly...