Հուլիսի 28-29-ը աշխատանքային այցով Չեռնոգորիայի Հանրապետությունում էր գտնվում Հայաստանի Հանրապետության Ազգային ժողովի պաշտպանության, ազգային անվտանգության եւ ներքին գործերի մշտական հանձնաժողովի պատվիրակությունը՝ հանձնաժողովի նախագահ Կորյուն Նահապետյանի գլխավորությամբ: Պատվիրակության կազմում էին հանձ...
Հունիսի 29-ին ՀՀ ԱԺ նախագահ Գալուստ Սահակյանն ընդունեց Կանադայի Համադաշնության Համայնքների պալատի անդամ, աշխատանքի եւ սոցիալական զարգացման, բազմամշակութայնության նախարար Ջեյսոն Քեննիի գլխավորած պատվիրակությանը: Ողջունելով հյուրերին` ԱԺ նախագահը կարեւորեց Հայաստանի եւ Կանադայի միջեւ քաղաքական երկխոսո...

On July 28-29 the delegation from the RA NA Standing Committee on Defense, National Security and Internal Affairs was on an official visit to the Republic of Montenegro headed by the Committee Chairman Koryun Nahapetyan. The delegation was comprised of Committee members Karen Saribekyan, Edmon Maruk...
On July 29 the RA NA Speaker Galust Sahakyan received the delegation headed by Jason Kenny, Member of the House of Commons of the Canadian Confederation, Minister of Employment and Social Development and Minister for Multiculturalism.Welcoming the guests, the NA Speaker highlighted the high level of...