ԼՂՀ Ազգային ժողովի նախագահ Աշոտ Ղուլյանի գլխավորած պատվիրակությունը պաշտոնական այցով կժամանի Երեւան
Դեկտեմբերի 14-ի երեկոյան Երեւան կժամանի ԼՂՀ ԱԺ նախագահ  Աշոտ Ղուլյանի գլխավորած պաշտոնական պատվիրակությունը: Պատվիրակության կազմում են          ԼՂՀ ԱԺ արտաքին հարաբերությունների հանձնաժողովի նախագահ Վահրամ Աթանեսյանը, ԼՂՀ ԱԺ սոցիալական ոլորտի հարցերի...
14.12.2009
Դեկտեմբերի 14-ին տեղի ունեցավ ԵԽԽՎ-ում ՀՀ ԱԺ պատվիրակության անդամ Զարուհի Փոստանջյանի մամլո ասուլիսը: Տիկին Փոստանջյանը մանրամասներ ներկայացրեց դեկտեմբերի 7-9-ը Փարիզում կայացած Եվրոպայի խորհրդի  մշակութային ժառանգության եւ գիտության, կրթության ու մշակույթի հանձնաժողովների աշխատանքներից: Տիկին ...

В Ереван прибывает официальная делегация, возглавляемая председателем НС НКР А.Гуляном
Вечером 14 декабря в Ереван прибывает официальная делегация, возглавляемая председателем НС НКР А.Гуляном. В составе делегации председатель Комиссии по внешним сношениям НС НКР В.Атанесян, председатель Комиссии по социальной сфере НС НКР А.Аванесян, председатель Комиссии финансово-бюджетного и эконо...
14.12.2009
14 декабря состоялась пресс-конференция члена делегации НС РА в ПАСЕ З.Постанджян. Она подробно проинформировала  о прошедшей в Париже 7-9 декабря работе комиссий ПАСЕ по культурному наследию и науке, образованию и культуре. З.Постанджян передала членам комиссий информационную литературу о...