Շարունակվում է ՀՀ ԱԺ պատվիրակության այցը Կորեայի Հանրապետություն
Մարտի 11-ին ՀՀ Ազգային ժողովի Հայաստան-Կորեա բարեկամական խմբի ղեկավար Սամվել Ֆարմանյանի գլխավորած պատվիրակությունն այցելել է Կորեայի Միջազգային համագործակցության գործակալություն (KOICA): Պատգամավորները շրջել են գործակալությունում` ծանոթանալով պատմությանը եւ գործունեությանը: Այնուհետեւ ՀՀ ԱԺ պատվիրակ...
ՀՀ ԱԺ պատվիրակության անդամները հանդիպել են Կորեայի Հանրապետության Ազգային ժողովի Կորեա-Հայաստան պատգամավորական բարեկամական խմբի ղեկավարի հետ
Կորեայի Հանրապետությունում գտնվող Հայաստանի Հանրապետության Ազգային ժողովի պատվիրակության անդամները մարտի 10-ին հանդիպել են Կորեայի Հանրապետության Ազգային ժողովի Կորեա-Հայաստան պատգամավորական բարեկամական խմբի ղեկավար Յունգ-մին Նոի հետ: Պատվիրակության ղեկավար Սամվել Ֆարմանյանը շնորհակալություն է հայտն...

Продолжается визит делегации НС РА в Республику Корея
11 марта делегация, возглавляемая руководителем  группы дружбы НС Армения – Корея С.Фарманяном, посетила Агентство международного сотрудничества Кореи (KOICA). Депутаты ознакомились с историей и деятельностью агентства.Затем члены делегации НС РА встретились  с вице-президентом KOICA ...
12.03.2016
Члены делегации НС РА встретились с руководителем депутатской группы дружбы Корея – Армения НС Республики Корея
10 марта члены находящейся в Республики Корея делегации НС РА встретились с руководителем депутатской группы дружбы Корея – Армения НС Республики Корея Юнг-мин Но. Глава делегации С.Фарманян поблагодарил за приглашение в Республику Корея и выразил надежду, что армяно-корейские отношения будут и впре...