Նոյեմբերի 3-ին ՀՀ Ազգային ժողովի նախագահ Գալուստ Սահակյանն այցելել է Եռաբլուր` հարգանքի տուրք մատուցելու Աշոտ Նավասարդյանի հիշատակին:
Նշենք, որ այսօր լրանում է Հայաստանի Հանրապետական կուսակցության հիմնադիր, ազգային-քաղաքական գործիչ Աշոտ Նավասարդյանի մահվան 19-րդ տարելիցը:
Նոյեմբերի 3-ին ՀՀ ԱԺ մարդու իրավունքների պաշտպանության եւ հանրային հարցերի ու ԱԺ ֆինանսավարկային եւ բյուջետային հարցերի մշտական հանձնաժողովների համատեղ նիստում Էլինար Վարդանյանի եւ Գագիկ Մինասյանի նախագահությամբ քննարկվել են ՀՀ Մարդու իրավունքների պաշտպանի աշխատակազմի պահպանության համար ՀՀ պետական բ...
Պաշտոնական այցով Երեւանում գտնվող Սլովակիայի Հանրապետության Ազգային խորհրդի նախագահ Անդրեյ Դանկոն եւ նրա գլխավորած պատվիրակության անդամները ՀՀ ԱԺ նախագահի տեղակալ Էդուարդ Շարմազանովի եւ ԱԺ արտաքին հարաբերությունների մշտական հանձնաժողովի նախագահ Արտակ Զաքարյանի ուղեկցությամբ նոյեմբերի 3-ին այցելել են...

On November 3, the Speaker of the RA National Assembly Galust Sahakyan visited Yerablur to pay tribute to Ashot Navasardyan's memory.
Let us note that today is the 19th death anniversary of the founder of the Republican Party of Armenia, national-political figure Ashot Navasardyan.
On November 3, at the joint sitting of the RA National Assembly Standing Committees on Protection of Human Rights and Public Affairs and on Financial-Credit and Budgetary Affairs moderated by Elinar Vardanyan and Gagik Minasyan the financial allocations for the coming year from RA State Budget for t...
On November 3, the Speaker of the National Council of the Republic of Slovakia Andrej Danko and the members of the Delegation led by him being in Yerevan on an official visit accompanied by the RA NA Deputy Speaker Eduard Sharmazanov and the Chair of the NA Standing Committee on Foreign Relations Ar...