ՀՀ ԱԺ հաշվիչ հանձնախմբի անդամ Արփինե Դավոյանը ներկայացրեց Տնտեսական մրցակցության պաշտպանության պետական հանձնաժողովի անդամի եւ ՀՀ հանրային ծառայությունները կարգավորող հանձնաժողովի անդամի ընտրությունների քվեարկությունների արդյունքները: Քվեարկությանը մասնակցել է 82 պատգամավոր:
77 կողմ եւ 2 դեմ ձայների համամասնությամբ Սերգեյ Աղինյանն ընտրվեց ՀՀ հանրային ծառայությունները կարգավորող հանձնաժողովի անդամի պաշտոնում, իսկ Շուշան Սարգսյանը՝ 79 կողմ եւ 2 դեմ ձայների հարաբերակցությամբ Տնտեսական մրցակցության պաշտպանության պետական հանձնաժողովի անդամի պաշտոնում:

The member of the RA NA Counting Commission Arpine Davoyan presented the results of the elections of the member for the State Commission for the Protection of Economic Competition and the member for the RA Public Services Regulatory Commission. 82 deputies took part in the voting.
Sergey Aghinyan was elected a member of the RA Public Services Regulatory Commission with 77 votes for and 2 against, and Shushan Sargsyan – a member of the State Commission for the Protection of Economic Competition with 79 votes for and 2 against.