Մայիսի 17-ին ՀՀ ԱԺ նախագահ Արթուր Բաղդասարյանն ընդունեց ԱՄՆ միջազգային հանրապետական ինստիտուտի  (IRI) Եվրասիայի գծով տնօրեն Ստեֆեն Նիքսին եւ քաղաքական փորձագետ  Ռասա Ալիսաուսկեին:Հանդիպման ընթացքում քննարկվեցին միջազգային հանրապետական ինստիտուտի հայաստանյան գործունեությանն առնչվող հարցեր, ...
17.05.2006
Խորհրդակցություն ԱԺ նախագահի մոտ
Մայիսի 17-ին ՀՀ ԱԺ նախագահ Արթուր Բաղդասարյանի մոտ տեղի ունեցավ մայիսի 3-ին վթարված ինքնաթիռի  զոհերի հարազատներին աջակցություն ցույց տալու նպատակով ստեղծված աշխատանքային խմբի խորհրդակցությունը, որի ընթացքում ԱԺ խմբակցությունների ու խմբի ներկայացուցիչները հաղորդեցին, որ տեղի է ունեցել հանգանակո...

17 мая Председатель НС РА А.Багдасарян принял директора по делам Евразии Международного республиканского института США (IRI)  Стефена Никса и политического эксперта Раса Алисаускиене.В ходе встречи обсуждались вопросы, касающиеся деятельности Армянского офиса IRI , подчеркнута важность уг...
17.05.2006
Совещание у Председателя НС
17 мая у Председателя НС РА состоялось совещание рабочей группы, созданной с целью предоставления помощи родным жертв потерпевшего 3 мая крушение самолета, в ходе которого представители фракций и депутатской группы НС сообщили, что состоялся сбор пожертвований и суммы были перечислены на открытые дл...