Մայիսի 17-ին ՀՀ ԱԺ նախագահ Արթուր Բաղդասարյանն ընդունեց ԱՄՆ միջազգային հանրապետական ինստիտուտի  (IRI) Եվրասիայի գծով տնօրեն Ստեֆեն Նիքսին եւ քաղաքական փորձագետ  Ռասա Ալիսաուսկեին:Հանդիպման ընթացքում քննարկվեցին միջազգային հանրապետական ինստիտուտի հայաստանյան գործունեությանն առնչվող հարցեր, ...
17.05.2006
Խորհրդակցություն ԱԺ նախագահի մոտ
Մայիսի 17-ին ՀՀ ԱԺ նախագահ Արթուր Բաղդասարյանի մոտ տեղի ունեցավ մայիսի 3-ին վթարված ինքնաթիռի  զոհերի հարազատներին աջակցություն ցույց տալու նպատակով ստեղծված աշխատանքային խմբի խորհրդակցությունը, որի ընթացքում ԱԺ խմբակցությունների ու խմբի ներկայացուցիչները հաղորդեցին, որ տեղի է ունեցել հանգանակո...

On May 17 RA NA Speaker Artur Baghdasaryan received Stephen B. Nix, Regional Program Director for Eurasia at U.S. International Republican Institute and political expert Rasa Alisauskiene.During the meeting issues concerning the activity of the International Republican Institute in Armenia were disc...
17.05.2006
Deliberations were held at Artur Baghdasaryan’s, RA NA President’s office, with a working committee in order to assist the families of those who died in the plane crash on May 3. During the meeting NA factions’ and committee representatives reported that contributions were made, and money was t...