«Պետք է օգնել հեռավոր եւ լեռնային բնակավայրերի բնակիչներին»
Մարտի 17-ին ՀՀ ԱԺ նախագահ Արթուր Բաղդասարյանն ընդունեց ՄԱԿ-ի Համաշխարհային պարենի ծրագրի տարածաշրջանային տնօրեն Ամիր Աբդուլլահին: Հանդիպմանը մասնակցում էին նաեւ հայաստանյան գրասենյակի տնօրեն Մուզաֆար Չուդերին եւ ծրագրերի բաժնի ղեկավար Բելլա Կարապետյանը: 2006 թ. ավարտվում է տասից ավելի տարիներ Հայաստ...
17.03.2005
Ստորագրված համաձայնագրի շրջանակներում կհամագործակցեն Հայաստանի եւ Բելառուսի մարզերն ու համայնքները
Մարտի 17-ին ՀՀ Աժ նախագահ Արթուր Բաղդասարյանը խորհրդարանումառանձնազրույց ունեցավ Բելառուսի Հանրապետության Ներկայացուցիչների պալատի  նախագահ Վլադիմիր Կոնոպլյովի հետ, որի ընթացքում քննարկվեցին երկու երկրների միջպետական ու միջխորհրդարանական հարաբերություններին առնչվող հարցեր: ՀՀ Աժ նախագահ Արթուր ...

17 марта Председатель НС РА Артур Багдасарян принял регионального директора Всемирной продовольственной программы ООН Амира Абдулу. Во встрече также участвовали директор Армянского офиса Музафар Чудери и руководитель отдела программ Белла Карапетян.В 2006 году завершится срок деятельности ВПП ООН, д...
17 марта Председатель НС РА Артур Багдасарян имел беседу в парламенте с Председателем Палаты Представителей НС Республики Беларусь Владимиром Коноплевым, в ходе которой были обсуждены вопросы, касающиеся межгосударственных и межпарламентских отношений между двухмя странами.В ходе встречи в широком с...