Արա Բաբլոյանը մասնակցել է «Ինտեգրված սոցիալական ծառայությունների համակարգի ներդրում, ձեռքբերումներ եւ խնդիրներ» խորագրով գիտագործնական համաժողովին
ՀՀ Ազգային ժողովի նախագահ Արա Բաբլոյանը հունվարի 27-ին մասնակցել է «Ինտեգրված սոցիալական ծառայությունների համակարգի ներդրում, ձեռքբերումներ եւ խնդիրներ» խորագրով գիտագործնական համաժողովին, որը նախաձեռնել էր Աշխատանքի եւ սոցիալական հարցերի նախարարությունը: Ողջունելով մասնակիցներին` խորհրդարանի նախագա...
«Ազատության եւ անկախության ձգտումը միավորում է հերոսական Լենինգրադի բնակչությանը եւ Արցախի հերոս քաղաքացիներին». Էդուարդ Շարմազանով
ՀՀ ԱԺ նախագահի տեղակալ Էդուարդ Շարմազանովի գլխավորած պատվիրակությունը հունվարի 26-ին Սանկտ Պետերբուրգում հանդիպել է Օրենսդիր ժողովի նախագահ Վյաչեսլավ Մակարովի հետ: Հանդիպմանը ներկա են եղել նաեւ Սանկտ Պետերբուրգում ՀՀ գլխավոր հյուպատոս Հրայր Կարապետյանը եւ ԱՊՀ ՄԽՎ-ում ՀՀ ԱԺ մշտական ներկայացուցիչ Հայկ...

А.Баблоян принял участие в научно-практической конференции “Внедрение системы интегрированных социальных услуг: достижения и проблемы”
27 января Председатель НС А.Баблоян принял участие в научно-практической конференции “Внедрение системы интегрированных социальных услуг: достижения и проблемы”, инициированной Министерством труда и социальных вопросов РА.   Приветствуя участников, спикер парламента отметил, что в ряду про...
Э.Шармазанов: “Стремление к свободе и независимости объединяет жителей героического Ленинграда и героических граждан Арцаха”
26 января делегация во главе с вице-спикером НС Э.Шармазановым, в составе депутатов Г.Бабуханяна и Р.Манукяна, встретилась в Санкт-Петербурге с председателем Законодательного собрания В.Макаровым. На встрече присутствовали Генеральный консул РА в Санкт-Петербурге Г.Карапетян и Постоянный представите...