ՀՀ Ազգային ժողովը փետրվարի 6-ին՝ ժամը 13-00-ին, ՀՀ ԱԺ պատգամավորների նախաձեռնությամբ գումարել է ՀՀ ԱԺ արտահերթ նիստ: Խորհրդարանն ընդունել է  արտահերթ նիստի անցկացման կարգի եւ տեւողության վերաբերյալ  ԱԺ որոշումները: ԱԺ նախագահ Արարատ Միրզոյանը տեղեկացրել է, որ նիստի օրակարգում ընդգրկվա...
ՀՀ Ազգային ժողովը փետրվարի 6-ին՝ ժամը 11-00-ին, ՀՀ ԱԺ պատգամավորների նախաձեռնությամբ հրավիրել էր Ազգային ժողովի արտահերթ նիստ, որի օրակարգում ընդգրկված էին երկու օրենսդրական նախաձեռնություններ: Սակայն արտահերթ նիստը չի կայացել, քանի որ, ինչպես տեղեկացրել է  ՀՀ ԱԺ նախագահ Արարատ Միրզոյանը, «ԱԺ կ...

On February 10 at 13:00, the RA National Assembly on the RA NA deputies’ initiative convened the RA NA extraordinary sitting. The parliament passed the NA decisions on the order of holding the extraordinary sitting and its duration. The NA Speaker Ararat Mirzoyan has informed that the draft law on C...
On February 6, at 11:00 a.m. the RA National Assembly convened an extraordinary sitting of the National Assembly on the RA NA deputies’ initiative, where two legislative initiatives were included in the agenda.However, the extraordinary sitting was not held, as the RA NA Speaker Ararat Mirzoyan has ...