Տեղի կունենա Երիտասարդական խորհրդարանի նիստը
Մարտի 13-ին խորհրդարանը շարունակեց քառօրյա նիստերի աշխատանքը եւ քվեարկությամբ ընդունեց նախորդ օրը քննարկված օրենսդրական փաթեթները: Քվեարկությունների ավարտից հետո պատգամավորները ողջունեցին Ազգային ժողովի «Բաց դռներ» ծրագրի շրջանակներում խորհրդարանում գտնվող եւ ԱԺ նիստի ընթացքին հետեւող Երեւանի Գալուս...
13.03.2014
Մարտի 13-ին «Բաց դռներ» ծրագրի շրջանակներում Ազգային ժողովը հյուրընկալել էր Երեւանի Գալուստ Գյուլբենկյանի անվան համար 190 ավագ դպրոցի աշակերտներին: Բաց դասը վարեց ԱԺ գիտության, կրթության, մշակույթի, երիտասարդության եւ սպորտի հարցերի մշտական հանձնաժողովի նախագահ Արտակ Դավթյանը, ով աշակերտներին պատմեց...

On March 13 the parliament continued the work of the four-day sittings and by voting passed the legislative packages debated on the previous day.After the voting the deputies welcomed the pupils and the teachers of Yerevan Calouste Gulbenkian Senior School N 190 being in the parliament within the fr...
13.03.2014
On March 13 within the framework of the Open Doors Programme the National Assembly hosted the pupils of Yerevan Calouste Gulbenkian Senior School N 190. The Chairman of the NA Standing Committee on Science, Education, Youth and Sport Artak Davtyan conducted the open lesson and told the pupils about ...