ՀՀ ԱԺ նախագահի ուղերձը թատրոնի միջազգային օրվա առիթով
ՀՀ ԱԺ նախագահ Արթուր Բաղդասարյանը թատրոնի միջազգային օրվա առիթով շնորհավորական ուղերձ է հղել, որում ասվում է.«Ջերմորեն շնորհավորում եմ թատերական գործիչներին ու անտարակույս նաեւ թատրոնի երկրպագուներին իրենց տոնի` թատրոնի օրվա առիթով:Հազարամյակների պատմություն ունեցող հայ թատրոնը անգնահատելի ներդրում ...
ՀՀ ԱԺ նախագահի աշխատանքային այցը Իսպանիա
Մարտի 29-ից ապրիլի 1-ը ՀՀ ԱԺ նախագահ Արթուր Բաղդասարյանը աշխատանքային այցով կլինի Իսպանիայում: Այցի ընթացքում նախատեսվում են Աժ նախագահի հանդիպումները Իսպանիայի Սենատի նախագահ Խավիեր Ռոխոյի եւ Իսպանիայի Պատգամավորների Կոնգրեսի նախագահ Մանուել Մարին Գոնսալեսի հետ: Մարտի 29-ին ԱԺ նախագահ Արթուր Բաղդաս...

Послание Председателя НС РА в связи с Международным днем театра
Председатель НС РА Артур Багдасарян направил поздравительное послание в связи с Международным днем театра, в котором говорится:,,Сердечно поздравляю театральных деятелей и, разумеется, поклонников тетра по случаю их праздника – Дня театра.Армянский театр, имеющий тысячелетнюю историю, внес неоценимы...
Рабочий визит в Испанию
С 29 марта по 1 апреля Председатель НС РА Артур Багдасарян с рабочим визитом посетит Испанию. В ходе визита  планируются встречи  Председателя НС с председателем Сената Испании Хавиером Рохо и председателем Конгресса депутатов Испании Мануэлем Марином Гонсалесом.29 марта Председатель НС Ар...