ՀՀ ԱԺ նախագահի ուղերձը թատրոնի միջազգային օրվա առիթով
ՀՀ ԱԺ նախագահ Արթուր Բաղդասարյանը թատրոնի միջազգային օրվա առիթով շնորհավորական ուղերձ է հղել, որում ասվում է.«Ջերմորեն շնորհավորում եմ թատերական գործիչներին ու անտարակույս նաեւ թատրոնի երկրպագուներին իրենց տոնի` թատրոնի օրվա առիթով:Հազարամյակների պատմություն ունեցող հայ թատրոնը անգնահատելի ներդրում ...
ՀՀ ԱԺ նախագահի աշխատանքային այցը Իսպանիա
Մարտի 29-ից ապրիլի 1-ը ՀՀ ԱԺ նախագահ Արթուր Բաղդասարյանը աշխատանքային այցով կլինի Իսպանիայում: Այցի ընթացքում նախատեսվում են Աժ նախագահի հանդիպումները Իսպանիայի Սենատի նախագահ Խավիեր Ռոխոյի եւ Իսպանիայի Պատգամավորների Կոնգրեսի նախագահ Մանուել Մարին Գոնսալեսի հետ: Մարտի 29-ին ԱԺ նախագահ Արթուր Բաղդաս...

NA President Addresses On the Occasion of International Theatre Day
Artur Baghdasaryan, NA President, addressed congratulations on the occasion of International Theatre Day. It says:“I warmly congratulate theatrical workers and undoubtedly, also the admirers with their holiday - International Theatre Day.Throughout the thousand-year history Armenian theatre has had ...
27.03.2006
Working Visit to Spain
From March 29 to April 1 Artur Baghdasaryan, President of the National Assembly of the Republic of Armenia will pay a working visit to Spain. During the visit the meetings of NA President with Javier Rojo, President of the Senate of Spain and Manuel Marin Gonzalez, President of the Congress of Deput...