Մարտի 12-ին տեղի ունեցավ ԱԺ աշխատանքային խորհրդակցությունը, որը նախագահում էր ԱԺ նախագահ Արթուր Բաղդասարյանը:    Խորհրդակցության ժամանակ քննարկվեցին ԱԺ երրորդ գումարման երրորդ նստաշրջանի օրակարգում լրացումներ կատարելու մասին որոշման նախագիծը եւ 2004 թ. մարտի 15-17-ի ԱԺ եռօ...
Շնորհավորանք ԳԱԱ նախագահ Ֆադեյ Սարգսյանին
ՀՀ ԳԱԱ նախագահ վերընտրվելու առիթով ՀՀ ԱԺ նախագահ Արթուր Բաղդասարյանը շնորհավորել է նշանավոր գիտնական Ֆադեյ Սարգսյանին.ՄԵԾԱՐԳՈ ՊԱՐՈՆ ՍԱՐԳՍՅԱՆՋերմորեն շնորհավորում եմ Ձեզ` Հայաստանի Գիտությունների ազգային ակադեմիայի նախագահ վերընտրվելու կապակցությամբ: Վստահ եմ, որ ինչպես անցած տասնամյակում, շարունակել...

12 марта состоялось рабочее совещание НС под председательством Председателя НС Артура Багдасаряна. В ходе совещания были обсуждены проект постановления о внесении дополненеий в повеску дня третьей сессии НС третьего созыва и проект повестки дня трехдневных заседаний НС 15-17 марта 2004 года. В разде...
Поздравления Президенту НАН Фадею Саркисяну
Председатель НС Артур Багдасарян поздравил видного ученого Фадея Саркисяна в связи с его переизбранием на должность Президента НАН РА.Многоуважаемый господин Саркисян!От всего сердца поздравляю по поводу переизбрания Вас на должность Президента Национальной академии наук Армении. Уверен, что как и в...