Խորհրդարանական լսումներ «Վիրավորանքը եւ զրպարտությունը համացանցում. առկա հիմնախնդիրները եւ առաջարկվող լուծումները» թեմայով
Մարտի 31-ին ԱԺ պետական-իրավական հարցերի մշտական հանձնաժողովի նախաձեռնությամբ անցկացվեցին խորհրդարանական լսումներ՝ «Վիրավորանքը եւ զրպարտությունը համացանցում. առկա հիմնախնդիրները եւ առաջարկվող լուծումները» թեմայով: Լսումներին մասնակցում էին պատգամավորներ, լրագրողներ, հասարակական եւ միջազգային կազմակե...
Մարտի 31-ին Ստեփան Մարգարյանի նախագահությամբ տեղի ունեցավ ԱԺ տարածքային կառավարման եւ տեղական ինքնակառավարման հարցերի մշտական հանձնաժողովի նիստը: ՀՀ տարածքային կառավարման նախարարի առաջին տեղակալ Վաչե Տերտերյանի առաջարկով հանձնաժողովը որոշեց մինչեւ մեկ տարի ժամկետով հետաձգել կառավարության հեղինակած «...

Parliamentary Hearings on the Theme “Online Libel and Defamation: The Existing Problems and Proposed Solutions”
On March 31 on the initiative of the NA Standing Committee on State and Legal Affairs parliamentary hearings were held on the theme “Online Libel and Defamation: The Existing Problems and Proposed Solutions.” Deputies, journalists, representatives of local and international NGOs and experts of mass ...
On March 31 the sitting of the NA Standing Committee on Territorial Management and Local Self-Government moderated by Stepan Margaryan was held.By the recommendation of the RA First Deputy of the RA Territorial Administration Vache Terteryan the Committee made a decision to postpone the debate of th...