Խորհրդարանական լսումներ «Վիրավորանքը եւ զրպարտությունը համացանցում. առկա հիմնախնդիրները եւ առաջարկվող լուծումները» թեմայով
Մարտի 31-ին ԱԺ պետական-իրավական հարցերի մշտական հանձնաժողովի նախաձեռնությամբ անցկացվեցին խորհրդարանական լսումներ՝ «Վիրավորանքը եւ զրպարտությունը համացանցում. առկա հիմնախնդիրները եւ առաջարկվող լուծումները» թեմայով: Լսումներին մասնակցում էին պատգամավորներ, լրագրողներ, հասարակական եւ միջազգային կազմակե...
Մարտի 31-ին Ստեփան Մարգարյանի նախագահությամբ տեղի ունեցավ ԱԺ տարածքային կառավարման եւ տեղական ինքնակառավարման հարցերի մշտական հանձնաժողովի նիստը: ՀՀ տարածքային կառավարման նախարարի առաջին տեղակալ Վաչե Տերտերյանի առաջարկով հանձնաժողովը որոշեց մինչեւ մեկ տարի ժամկետով հետաձգել կառավարության հեղինակած «...

Парламентские слушания на тему “Оскорбление и клевета в Интернете: существующие проблемы и предлагаемые законодательные решения”
31 марта в Национальном Собрании состоялись созванные по инициативе Постоянной комисссии НС по государственно-правовым вопросам  парламентские слушания на тему “Оскорбление и клевета в Интернете: существующие проблемы и предлагаемые законодательные решения”. В слушаниях приняли участие депутаты...
31.03.2014
31 марта под председательством С.Маргаряна состоялось заседание Постоянной комиссии НС по вопросам территориального управления и местного самоуправления. По предложению первого заместителя министра территориального управления РА В.Тертеряна комиссия решила отложить сроком до одного года обсуждение и...