Հունիսի 29-ին ՀՀ ԱԺ եվրոպական ինտեգրման հարցերի մշտական հանձնաժողովի նախագահ Նաիրա Զոհրաբյանն ընդունեց ՄԱԿ-ի Հայկական ասոցիացիայի ներկայացուցիչներ Գայանե Արսենյանին եւ Արամ Ոսկանյանին: Հյուրերը տեղեկացրին, որ «People in Need» ընկերության հայաստանյան մասնաճյուղը եւ ՄԱԿ-ի Հայկական ասոցիացիան 2009-2011...
Ուղղափառության միջխորհրդարանական վեհաժողովի 17-րդ տարեկան գլխավոր վեհաժողովը շարունակում է աշխատանքը
Հունիսի 29-ին Ուղղափառության միջխորհրդարանական 17-րդ տարեկան գլխավոր վեհաժողովը  աշխատանքները  շարունակեց  Էրեբունի-Պլազա հյուրանոցում: Վեհաժողովի առաջին նիստի քննարկման թեման էր «Ուղղափառության ավանդը արեւելաքրիստոնեական ավանդապաշտ երկրների պետականության կայացման եւ զարգացման գո...

On June 29 the Chairperson of RA NA Standing Committee on European Integration Naira Zohrabyan received representatives of the UN Armenian Association Gayane Arsenyan and Aram Voskanyan.The guests said that the Armenian branch of People in Need and the UN Armenian Association in 2009-2011 implement ...
17th Annual General Assembly of the Inter-Parliamentary Assembly on the Orthodoxy Continues Its Work
On June 29 the 17th Annual General Assembly of the Inter-Parliamentary Assembly on the Orthodoxy continued its works in Erebuni-Plaza hotel.The theme of the discussion of the first sitting of the Assembly was The Contribution of the Orthodoxy in the Establishment and Development of the Statehood of ...