Հունիսի 29-ին ՀՀ ԱԺ եվրոպական ինտեգրման հարցերի մշտական հանձնաժողովի նախագահ Նաիրա Զոհրաբյանն ընդունեց ՄԱԿ-ի Հայկական ասոցիացիայի ներկայացուցիչներ Գայանե Արսենյանին եւ Արամ Ոսկանյանին: Հյուրերը տեղեկացրին, որ «People in Need» ընկերության հայաստանյան մասնաճյուղը եւ ՄԱԿ-ի Հայկական ասոցիացիան 2009-2011...
Ուղղափառության միջխորհրդարանական վեհաժողովի 17-րդ տարեկան գլխավոր վեհաժողովը շարունակում է աշխատանքը
Հունիսի 29-ին Ուղղափառության միջխորհրդարանական 17-րդ տարեկան գլխավոր վեհաժողովը  աշխատանքները  շարունակեց  Էրեբունի-Պլազա հյուրանոցում: Վեհաժողովի առաջին նիստի քննարկման թեման էր «Ուղղափառության ավանդը արեւելաքրիստոնեական ավանդապաշտ երկրների պետականության կայացման եւ զարգացման գո...

29 июня председатель  Постоянной комиссии НС по вопросам европейской интеграции Н.Зограбян приняла представителей Армянской ассоциации ООН  Гаяне Арсенян и Арама Восканяна.Гости проинформировали, что Армянский филиал компании “People in Need” и Армянская ассоциация ООН в 2009-2011 гг. реал...
17-я ежегодная Генеральная Ассамблея Межпарламентской Ассамблеи Православия продолжает работу
29 июня 17-я ежегодная Генеральная Ассамблея Межпарламентской Ассамблеи Православия  (МАП) продолжила свою работу в гостинице “Эребуни Плаза”.Председатель ассамблеи  Сергей Попов, приветствуя участников и поблагодарив за теплый прием, выразил надежду на продуктивность работы, учитывая акту...