ԱԺ արտաքին հարաբերությունների մշտական հանձնաժողովի մարտի 29-ի նիստում Կառավարության ծրագրի 2020 թվականի կատարման ընթացքի եւ արդյունքների մասին զեկույցի ներկայացումից հետո ԱԳ նախարար Արա Այվազյանը պատասխանեց պատգամավորների հարցերին: ԱԺ «Բարգավաճ Հայաստան» խմբակցության պատգամավոր Արման Աբովյանը նախարա...
Մարտի 29-ին Ռուբեն Ռուբինյանի նախագահությամբ տեղի ունեցավ ԱԺ արտաքին հարաբերությունների մշտական հանձնաժողովի արտահերթ նիստը: Արտաքին գործերի նախարար Արա Այվազյանը ներկայացրեց  Կառավարության ծրագրի 2020-ի կատարման ընթացքի եւ արդյունքների վերաբերյալ զեկույցի՝ արտաքին գերատեսչությանը վերաբերող հատ...

29 марта на заседании Постоянной комиссии НС по внешним связям министр иностранных дел РА А.Айвазян после представления доклада о ходе и итогах исполнения программы Правительства на 2020 г. ответил на вопросы депутатов.Депутат «Процветающей Армении» А.Абовян поинтересовался у министра, верны ли свед...
29 марта состоялось внеочередное заседание Постоянной комиссии НС по внешним связям под председательством Р.Рубиняна.Министр иностранных дел А.Айвазян представил доклад о ходе и итогах исполнения программы Правительства РА на 2020 г. по части МИД.«Год был тяжелый из-за пандемии, с одной стороны, и а...