ԱԺ պատվիրակությունը Սանկտ Պետերբուրգում
Նոյեմբերի 29-ին  շարունակվեցին  ԱՊՀ  ՄԽՎ աշխատանքները: Տավրիկյան պալատի    Խորհրդարանական   դահլիճում կայացավ  ՄԽՎ լիագումար նիստը, որին մասնակցեց  ԱԺ պատվիրակությունը՝ Հերմինե Նաղդալյանի գլխավորությամբ: Նիստի ավարտից  հետո  կայացավ  պ...
Նոյեմբերի 29-ին տեղի ունեցավ ՀՀ ԱԺ աշխատանքային խորհրդակցությունը, որը նախագահում   էր Ազգային ժողովի նախագահ Հովիկ Աբրահամյանը: Քննարկվեցին հինգերորդ գումարման Ազգային ժողովի չորրորդ  նստաշրջանի օրակարգում լրացումներ կատարելու մասին եւ դեկտեմբերի 2-5-ի ԱԺ չորսօրյա նիստերի օրակարգի մա...
Նոյեմբերի 29-ին տեղի ունեցան ԱԺ մշտական հանձնաժողովների նիստերը: ԱԺ սոցիալական հարցերի մշտական հանձնաժողովի նիստում  Հակոբ Հակոբյանի նախագահությամբ Իշխան Խաչատրյանը ընտրվեց հանձնաժողովի նախագահի տեղակալ: Այնուհետեւ հանձնաժողովը  երկրորդ ընթերցմամբ քննարկեց  «Զբաղվածության մասին» եւ «Վ...

NA Delegation in Saint Petersburg
On November 29 the IPA CIS works continued. In the Parliamentary Hall of Tavricheskiy Palace the IPA plenary sitting was held, where the NA delegation led by Hermine Naghdalyan took part. After the sitting the press conference of the delegations was held, where answering the addressed question ...
29.11.2013
On November 29 the RA NA working consultation presided over by the President of the National Assembly Hovik Abrahamyan was held. The draft decisions on the agenda of the fourth session of the National Assembly of the fifth convocation and the December 2-5 NA four-day sittings were debated. 15 i...
On November 29 the sittings of the NA Standing Committees were held.At the sitting of the NA Standing Committee on Social Affairs moderated by Hakob Hakobyan Deputy Chairman of the Committee was elected Ishkhan Khachatryan.Then the Committee in the second reading debated the package of the RA Laws "...