ՀՀ ԱԺ նախագահ Հովիկ Աբրահամյանը մասնակցեց ԵՊՀ իրավագիտության ֆակուլտետի 80-ամյակին նվիրված հանդիսավոր միջոցառմանը
Սեպտեմբերի 26-ին Երեւանի պետական համալսարանի իրավագիտության ֆակուլտետը տոնում էր իր ութսունամյակը: Հանդիսավոր արարողությանը ներկա էին ՀՀ Ազգային ժողովի նախագահ Հովիկ Աբրահամյանը, ԱԺ պատգամավորներ, կառավարության անդամներ: Հովիկ Աբրահամյանը գրադարանի նախասրահում ծանոթացավ բուհի կողմից հրատարակված իրավ...
26.09.2013
ԱԺ եվրոպական ինտեգրման հարցերի մշտական հանձնաժողովի նիստում
Սեպտեմբերի 26-ին տեղի ունեցավ ԱԺ եվրոպական ինտեգրման հարցերի մշտական հանձնաժողովի դռնփակ նիստը` հանձնաժողովի նախագահ Նաիրա Զոհրաբյանի նախագահությամբ։ Նիստին հրավիրված էր նաեւ ՀՀ-ում ԵՄ պատվիրակության ղեկավար, դեսպան Տրայան Հրիսթեան։ Նիստի ընթացքում քննարկվեցին Հայաստան-ԵՄ համագործակցության, ինչպես ն...

RA NA President Hovik Abrahamyan Takes Part in the Solemn Event Dedicated to the 80th Anniversary of the Faculty of Law of Yerevan State University
On September 26 the Faculty of Law of Yerevan State University (YSU) celebrated its 80th anniversary. The President of the RA National Assembly Hovik Abrahamyan, deputies of the National Assembly attended the solemn ceremony. Hovik Abrahamyan got acquainted with the literature on law published by th...
26.09.2013
On September 26 the closed-door sitting of the NA Standing Committee on European Integration was held moderated by the Chair of the Committee Naira Zohrabyan. Ambassador Traian Hristea, Head of the EU Delegation to the RA, was also invited to attend the sitting. During the sitting issues relating to...