Փետրվարի 26-ին խորհրդարանը շարունակեց աշխատանքը: «Հայաստանի Հանրապետության գազամատակարարման համակարգի գործունեությունն ուսումնասիրող ժամանակավոր հանձնաժողով ստեղծելու մասին» ԱԺ որոշման նախագծի քվեարկությունից առաջ «Հայ ազգային կոնգրես» խմբակցության ղեկավար Լեւոն Զուրաբյանը հայտարարեց, որ խմբակցությո...
26.02.2014
Փետրվարի 26-ին «Բաց դռներ» ծրագրի շրջանակներում Ազգային ժողով էին այցելել Երեւանի համար 97 ավագ դպրոցի աշակերտները: Բաց դասը վարեց ԱԺ գիտության, կրթության, մշակույթի, երիտասարդության եւ սպորտի հարցերի մշտական հանձնաժողովի նախագահ Արտակ Դավթյանը, ով աշակերտներին պատմեց խորհրդարանի օրենսդրական գործուն...

26 февраля парламент продолжил работу. Перед голосованием по проекту решения НС “О создании Временной комиссии по изучению деятельности системы газоснабжения РА” руководитель фракции АНК Л.Зурабян заявил, что фракция будет голосовать в пользу проекта и примет участие в работах создаваемой комиссии. ...
26.02.2014
26 февраля в рамках программы “Открытый урок” НС посетили учащиеся ереванской старшей школы N 97.   Открытый урок вел председатель Постоянной комиссии НС по вопросам науки, образования, культуры, молодежи и спорта А.Давтян, который рассказал школьникам о законодательной деятельности парлам...