Փետրվարի 26-ին խորհրդարանը շարունակեց աշխատանքը: «Հայաստանի Հանրապետության գազամատակարարման համակարգի գործունեությունն ուսումնասիրող ժամանակավոր հանձնաժողով ստեղծելու մասին» ԱԺ որոշման նախագծի քվեարկությունից առաջ «Հայ ազգային կոնգրես» խմբակցության ղեկավար Լեւոն Զուրաբյանը հայտարարեց, որ խմբակցությո...
26.02.2014
Փետրվարի 26-ին «Բաց դռներ» ծրագրի շրջանակներում Ազգային ժողով էին այցելել Երեւանի համար 97 ավագ դպրոցի աշակերտները: Բաց դասը վարեց ԱԺ գիտության, կրթության, մշակույթի, երիտասարդության եւ սպորտի հարցերի մշտական հանձնաժողովի նախագահ Արտակ Դավթյանը, ով աշակերտներին պատմեց խորհրդարանի օրենսդրական գործուն...

On February 26 the parliament continued its work. Before voting the draft decision “On Establishing an Ad-hoc Inquiry Committee on the Activity of the Gas Supply System of the Republic of Armenia” the Head of the ANC faction Levon Zurabyan has announced that the faction will vote for the draft decis...
26.02.2014
On February 26 within the framework of the Open Doors Programme the pupils of Yerevan School N 97 visited the National Assembly. Artak Davtyan, the Chairman of the NA Standing Committee on Science, Education, Youth and Sport, conducted the open lesson and told the pupils about the legislative activi...